OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 09.07.2023r.

XIV Niedziela Zwykła
09.07.2023r.

Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na seminarium i diecezję.

1. Dzisiaj o g. 17.00 nieszpory niedzielne.
  2. Od dziś do końca sierpnia obowiązywać będzie wakacyjny porządek Mszy Św. Nie będzie Mszy o g. 16.00, w zamian zapraszamy na Mszę o g. 20.00. W lipcu i sierpniu nie będzie również piątkowej Mszy Szkolnej i stałego dyżuru w konfesjonale.
  3.  W lipcu i sierpniu kawiarenka będzie nieczynna.
  4. W czwartek po Mszy Św. wieczornej różaniec fatimski.
  5. W sobotę w kaplicy pod farą adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Jerycho Różańcowe. Rozpoczęcie po Mszy porannej, zakończenie Apelem Jasnogórskim.
  6. Tegoroczna Diecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 17 do 19 sierpnia. W pielgrzymce można uczestniczyć w formie tradycyjnej lub duchowej. Zapisy w zakrystii lub on- line. Więcej informacji na stronie na stronie www.gliwicka.com.
  7. 25 lipca organizujemy pielgrzymkę do Kamienia Śląskiego i na Górę św. Anny. Koszt 45 zł. Zapisy w zakrystii lub pod numerem telefonu podanym w gazetce parafialnej.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.