INTENCJE MSZY ŚW. od 10.07.2023r. do 16.07.2023r.

Poniedziałek, 10 lipca 2023r.
 800I Za zm. Leokadię Joszko.
II O radość wieczną dla zm. matki Anny w rocz. ur., zm. bliskich z rodziny, krewnych, przyjaciół i dusze w czyśćcu cierpiące.
1800Za zm. Janinę Wawrzinek w 1-rocz. śm., zm. ojca Erharda.
Wtorek, 11 lipca 2023r.  – św. Benedykta, Opata, patrona Europy.
 800I Do MB Różańcowej w int. czcicieli i ofiarodawców.
II Za zm. Leokadię Joszko.
1800Za zm. Marię Pańczyk – Pozdziej w rocz. śm.
Środa, 12 lipca 2023r. – św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu.
 800I Za zm. Leokadię Joszko.
II W int. Karola Pacioraka z ok. 32-rocz. ur. prosząc o głęboką, żywą wiarę i prowadzenie Ducha Św. w życiu.
1. Do Bożego Miłosierdzia za wstaw. MBNP, jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przez tych, którzy w czyśćcu oczekują nieba.
2. Za zm. Jana Matysik, zm. Marię i Jana Soból, zm. braci Jana i Jerzego, zm. teściów i dusze w czyśćcu cierpiące.
3. Za zm. Domicelę Kuc w 23-rocz. śm., zm. Dorotę, Władysława i Kazimierza Kuc, zm. Herberta Walosz i zm. Adama Hadyk.
4. Za zm. Romualda Tomaszowskiego w 90-rocz. ur.
5. Za zm. Elżbietę Michlowicz w 5-rocz. śm. i zm. męża Józefa.
6. Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Tadeusza i Marii Wacławczyk i zm. z pokrewieństwa.
7. O dar nieba dla zm. Krzysztofa Kiczki w rocz. ur. i zm z rodziny.
Czwartek, 13 lipca  2023r. – śś. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
 800I Za zm. rodziców Adelę i Augustyna Cwynar, zm. z rodzin Czarnuszka, Cwynar i Bigos.
II Za zm. Leokadię Joszko.
1800Do MB Fatimskiej w int. czcicieli i ofiarodawców.
Piątek, 14 lipca 2023r.
 800I Za zm. Leokadię Joszko.
II Do Op Bożej prosząc o zdrowie i bł. Boże oraz opiekę Anioła Stróża dla Hanny Kowalskiej z ok. 12-rocz. ur.
1800Do Chrystusa Najwyższego Kapłana przez wstaw. MBKP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże, opiekę i zdrowie w posłudze duszpasterskiej dla księdza Adama Kubasika z ok. urodzin.

Sobota, 15 lipca 2023r. – św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.
 800I Za zm. Leokadię Joszko.
II Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą  opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Iwony i Jakuba oraz o opiekę dla całej rodziny.
1800O dar życia wiecznego dla zm. męża Stefana, zm. rodziców Urszuli i Fryderyka,
zm. teściów Magdaleny i Jana oraz zm. dziadków z obu stron.
XV Niedziela Zwykła, 16 lipca 2023r.
 730 Za zm. Leokadię Joszko.
 900Za zm. rodziców Jana i Józefę Mrożek, zm. braci Tadeusza, Stanisława, Władysława
i Józefa, zm. siostry Krystynę i Zofię, siostrzenicę Janinę i dusze w czyśćcu cierpiące.
1030Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą  opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Michała Ślusarka  z ok. 50 rocz ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
1200Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą  opiekę Bożą i Aniołów Stróżów dla Natalii w 5-rocz. ur. i Jana Grząś w 3 rocz. ur oraz o bł. B. dla całej rodziny.
1700Nieszpory niedzielne
1800Do Op. Bożej przez wstaw. MB Nieustającej Pomocy w int. Agnieszki z ok. 85-rocz. ur. z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą  opiekę, zdrowie i bł. Boże  na dalsze lata dla Niej i całej rodziny. (TD)
2000Do Op Bożej prosząc o zdrowie i bł. Boże oraz opiekę Anioła Stróża dla Zofii z ok. ur. i bł. B. dla całej rodziny.