INTENCJE MSZY ŚW. od 19.06.2023r. do 25.06.2023r.

Poniedziałek, 19 czerwca 2023r.
 800I Za zm. mamę Stanisławę Łukasiak.
II O dar życia wiecznego dla zm. Antoniego Tracza. III Za zm. męża Gerarda Filipczyk w 85-rocz. ur., zm. rodziców, teściów, siostrę, szwagrów, dziadków, zm. księży z naszej parafii i dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I Za zm. Amelię Irmę Joniec.
II Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Danuty Marzec i zm. z jej rodziny.
Wtorek, 20 czerwca 2023r.
 800I Za zm. mamę Stanisławę Łukasiak.
II Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą  opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Pawła z ok. 80-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
1800I Za zm. męża Tadeusza Nowickiego w 8-rocz. śm., zm. córkę Danutę Kwapulińską w rocz. ur.
II W int. Anny i Krzysztofa z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, op. i bł. Boże z ok. 10-rocz. ślubu oraz o opiekę Aniołów Stróżów dla Laury i dary Ducha Św., wszelkie łaski dla Krzysztofa w dniu ur.
Środa, 21 czerwca 2023r. -św. Alojzego Gonzali, zakonnika.
 800I Za zm. mamę Stanisławę Łukasiak.
II Za zm. Jana Kowalskiego, of. Halina Skop z rodziną.
1800I Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Anny Zientarskiej w 2-rocz. śm.
II  Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą  opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Ewy Różańskiej z ok. 60-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodz.
III Do Trójcy Przenajświętszej z podziękowaniem za dar wytrwałości w pewnej intencji z prośbą o bł. Boże dla osób wspierających.
Czwartek, 22 czerwca  2023r.
 800I Za zm. mamę Stanisławę Łukasiak.
II O dar nieba dla zm. Anny Myrcik, zm. jej syna Ireneusza, of. sąsiedzi i znajomi.
1800I Za zm. ojca Adolfa Adamus, zm. matkę chrzestną Renatę i zm. dziadków.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. męża Zygmunta Sitko w rocz. ur., zm. teściów Gertrudy i Roberta Volkmer i zm. Zbigniewa Sitko.
III Za zm. Henryka Szuberta, of. mieszkańcy z ul. św. Katarzyny.
Piątek, 23 czerwca 2023r.
 800I Za zm. męża Jerzego w dniu ur., zm. rodziców Jana i Janinę, teściów Hermana i Magdalenę Wandzik, zm. brata, dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.
II Za zm. mamę Stanisławę Łukasiak.
 1630W intencji dzieci, młodzieży, nauczycieli, wychowawców, rodziców i katechetów z okazji zakończenia roku szkolnego.
1. Do Bożego Miłosierdzia za wstaw. MBNP, jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przez tych, którzy w czyśćcu oczekują nieba.
2. Za zm. męża Bronisława Kubackiego, zm. rodziców Helenę i Władysława Michnik,
zm. Zofię i Ambrożego Kubackich, zm. Janinę i Stanisława Nikodem i zm. z rodziny.
3. Za zm. syna Sebastiana Drozdowskiego w 10-rocz. śm.
4. Za zm. Urszulę Luścińską w 30-dzień po śm.
5. Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. koleżanki Moniki Ludwik.
6. Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. koleżanki, kolegów i znajomych, of. pracownicy Fazos. 7. Za zm. Kazimierza Parkitny w 30-dzień po śm.
8. Za zm. ojca Romana Nowickiego w rocz. ur.
9. Za zm. męża Jerzego Kowalczyk w 9-rocz. śm. zm. rodziców i teściową.
10. Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Franciszka Smudę, zm. jego rodziców Albertynę i Konstantego oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
11. Za zm. ojca Stanisława Wręczyckiego, zm. Weronikę, Edwarda, Eugeniusza, Bogdana, Jerzego, Jadwigę Myrcik, zm. Dorotę, Alojzego i Krzysztofa Siorek i zm. z rodziny.
 Sobota, 24 czerwca 2023r. – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
 800I O życie wieczne dla zm. męża Henryka w rocz. ur., zm. rodziców z obu stron, zm. szwagierek, bratowych, zm. brata, zm. księży z naszej parafii i za dusze w czyśćcu cierpiące.
II Za zm. mamę Stanisławę Łukasiak.
1400Ślub – Cichoń – Hernand.
1800I O dar życia wiecznego dla zm. Elżbiety w rocz. śm. II Do Trójcy Przenajświętszej przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i dalszą opiekę dla Szymona z ok. 25-rocz. ur.
XII Niedziela Zwykła, 25 czerwca 2023r.
 730Za zm. mamę Stanisławę Łukasiak.
 900Za zm. córkę Annę w 9-rocz. śm.
1030I Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą  opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Alicji Jankowskiej z ok. 30-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
II Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą  opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Joanny Kaczmarek z ok. 50-rocz. ur.
1200Do Chrystusa Najwyższego Kapłana przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże, opiekę i zdrowie w posłudze duszpasterskiej dla  księdza Jana Cichowskiego z ok. 65 rocznicy święceń kapłańskich.
1600Chrzty i roczki:
1. Milena Brol (chrzest)
2. Róża Tyra (chrzest)
1700Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
1800Za zm. Longinę Gęca w rocz. śm., zm. z rodzin Gęca, Anisimowicz, Skowronek
i zm. Marię Świtała.