OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 18.06.2023r.

XI Niedziela Zwykła

18.06.2023r.

Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii

1. Dzisiaj na g. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  2. W środę na g. 19.00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania na spotkanie podsumowujące rok formacyjny. Zbiórka przed kościołem.
  3. Również w środę o g. 19.00 w kaplicy pod farą, adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.
  4. W czwartek o g. 17.30 spotkanie „Mamy u Mamy”. Wszystkie mamy zapraszamy do parafialnej kawiarenki.
  5. W piątek o 16.30 Msza Św. na zakończenie roku szkolnego. Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy błogosławionego czasu wakacyjnego odpoczynku.
  6. W przyszłą niedzielę ks. Jan Cichowski obchodzić będzie 65. rocz. święceń kapłańskich. Msza Św. w jego intencji o g. 12.00. Serdecznie zapraszamy.
  7. Dnia 28 czerwca organizujemy pielgrzymkę do Łagiewnik i Tyńca. Wyjazd po Mszy św. porannej. Koszt 45 zł. Zapisy w zakrystii lub pod numerem telefonu podanym w gazetce parafialnej.
  8. Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do naszej  kawiarenki.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Stolicę Apostolską.