OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 11.06.2023r

X Niedziela Zwykła
11.06.2023r.

Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na  seminarium i diecezję.

1. Dzisiaj na g. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo z procesją Eucharystyczną.
  2. Do  czwartku włącznie obchodzić będziemy Oktawę Bożego Ciała. W tych dniach po każdej Mszy Św. wieczornej procesja z Najświętszym Sakramentem wokół naszego kościoła. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie dzieci do sypania kwiatów.
  3. We wtorek o g. 17.15 różaniec fatimski.
  4. W środę o g. 19.00, w kaplicy pod farą, adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.
  5. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze Św. o g. 8.00, 16.30 i 18.00. Po Mszy o g. 8.00 i 18.00 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.
  6. Również w piątek o g. 20.00, w kaplicy pod farą, adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Diakonię Modlitwy Ruchu Światło – Życie.
  7. W sobotę, o g. 19.00, nabożeństwo uzdrowienia przez wstawiennictwo św. Szarbela. Po nabożeństwie można będzie nabyć koronkę do św. Szarbela oraz modlitewniki.
  8. Dnia 15 czerwca, w Sadowie, odbędzie się Diecezjalne Spotkanie Młodych.  Wyjazd spod naszego kościoła o g. 18.10, powrót po g. 22.00. Zapraszamy młodzież naszej parafii. Szczegóły i zapisy u ks. Dawida.
  9. Dnia 28 czerwca organizujemy pielgrzymkę do Łagiewnik i Tyńca. Wyjazd po Mszy św. porannej. Koszt 45 zł. Zapisy w zakrystii lub pod numerem telefonu podanym w gazetce parafialnej.
  10. Panie z Zespołu Charytatywnego serdecznie dziękują wszystkim parafianom, którzy przekazali swoje ciasta na kiermasz odpustowy.
  11. Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do naszej  kawiarenki.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.