INTENCJE MSZY ŚW. od 12.06.2023r. do 18.06.2023r.

Poniedziałek, 12 czerwca 2023r.
 800I Za zm. mamę Stanisławę Łukasiak.
II Za zm. Jana Kowalskiego.
1800I Do Miłosierdzia Bożego, o wieczny odpoczynek w Królestwie Bożym dla zm. Bronisława Wiórek w 10-rocz. śm.
II Za zm. Anielę Irmę Joniec.
Wtorek, 13 czerwca 2023r. – św. Antoniego z Padwy.
 800I Za zm. mamę Stanisławę Łukasiak.
II O dar życia wiecznego dla zm. mamy Cecylii Pietruszki w rocz. ur.
III Za wstaw. św. Franciszka i św. Antoniego, o łaski dla żyjących i pokój wieczny dla zmarłych członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
1800I Do MB Fatimskiej w int. czcicieli i ofiarodawców.
II Za zm. Grażynę Bichalską w 9-rocz. śm.
Środa, 14 czerwca 2023r. – bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.
 800I Za zm. mamę Stanisławę Łukasiak. II Za zm. Bogdana Taranek, zm. Bożenę Czajkowską, zm. Dorotę Kozłowską i zm. z Osiedla Fazos.
1800I Za zm. Jana Kowalskiego, of. rodziny Lipietów i Krzyrzosiów.
II Za zm. Irenę Kozierewicz w 2-rocz. śm., of. mąż, córka z rodziną oraz za zm. Kacpra Fidberga w 4 rocz. śm. III Za zm. Joannę Siuda w rocz. śm., of. koleżanki i koledzy z pracy oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.
Czwartek, 15 czerwca  2023r.
 800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. męża Jana Celary w 7-rocz. śm., zm. rodziców, teściów, rodzeństwo i zm. z pokrewieństwa.
II Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą  opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Teresy Masarczyk w rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
III Za zm. mamę Stanisławę Łukasiak.
1800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. syna Jacka Kowalskiego i za dusze w czyśćcu cierpiące.
II O dar życia wiecznego dla zm. Reginy Kozy.
Piątek, 16 czerwca 2023r. – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 800I Za zm. mamę Stanisławę Łukasiak.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Anny Myrcik, of. Klub Seniora i pielgrzymi.
 1630………………………………………………………………………………………………………………
1. Do Bożego Miłosierdzia za wstaw. MBNP, jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przez tych, którzy w czyśćcu oczekują nieba.
2. Za zm. ojca Eugeniusza Urbańczyka w 22-rocz. śm., zm. matkę Agatę Urbańczyk, zm. z rodziny Koloch, Klyta, zm. znajomych i dusze w czyśćcu cierpiące.
3. O dar życia wiecznego dla zm. Zygmunta Stolarskiego w 100-rocz. ur.
4. O dar życia wiecznego dla zm. Henryka Szubert.
5. Za zm. Henryka Zorzyckiego w 3-rocz. śm., zm. Teresę Mach- Pająk, zm. rodziców Elżbietę i Alfreda Michalik, zm. Wandę i Franciszka Zorzyckich.
6. Za zm. Henryka Swoboda w 11-rocz. śm. zm. siostrę Grażynę, zm. rodziców i teściów.
7. Za zm. Aureliusza i Patryka Lebek.
8. Za zm. Rozalię i Józefa Machałów.
 Sobota, 17 czerwca 2023r. – Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny.
 800I Za zm. mamę Stanisławę Łukasiak.
II Do Miłosierdzia Bożego za zm. Remigiusza Bąk, of. parafianie.
III Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o Bł. Boże dla Jakuba z ok-22-rocz. ur. i o bł. Boże dla całej rodziny.
1800I Za zm. Stanisława i Reginę Czesnoić oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
II  Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą  opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Krystyny z ok. 80-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
XI Niedziela Zwykła, 18 czerwca 2023r.
 730Za zm. mamę Stanisławę Łukasiak.
 900Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. ojca Antoniego Gawor w dniu imienin i za dusze w czyśćcu cierpiące.
1030I Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą  opiekę Bożą i Aniołów Stróżów dla Kacpra w 12-rocz. ur. i Sebastiana oraz o bł. B. dla całej rodziny.
II  Do Miłosierdzia Bożego o dar nieba dla zm. Bogusława Kanas i zm. żony Ludwiki.
1200I Do Chrystusa Najwyższego Kapłana przez wstaw. MBKP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże, opiekę i zdrowie w posłudze duszpasterskiej dla naszego księdza Proboszcza Tomasza Przybyły z ok. urodzin.
II Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą  opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Józefa Ziaja z ok 1-rocz. ur. i o bł. B. dla rodziców, rodziców chrzestnych i całej rodziny.
1600Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za 60-lat małżeństwa Jadwigi i Franciszka Malcher z prośbą o bł. Boże, dary Ducha św. i potrzebne łaski dla całej rodziny.
1700Nieszpory niedzielne.
1800Za zm. Henryka, zm. teściów Stefanię i Jana, zm. rodziców Zofię i Wacława.