INTENCJE MSZY ŚW. od 01.05.2023r. do 07.05.2023r.

Poniedziałek, 01 maja 2023r.
 800I Za zm. Andrzeja Grażyńskiego, of. sąsiedzi z ul. Krasickiego.
II O dar nieba dla zm. Maksymiliana Miklis, of. sąsiedzi z ul. Tatrzańskiej i ks. Bończyka.
1800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Stefanii Kuszka.
II Za zm. męża Jerzego Gwóźdź.
Wtorek, 02 maja 2023r. – św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła.
 800I Do Miłosierdzia Bożego o radość wieczną dla zm. brata Alfreda Hanysek w rocz. ur., zm. rodziców Marii i Feliksa i zm. dziadków.
II Za zm. Henryka Giza, of. sąsiedzi.
III Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Stefanii Kuszka.
1800Za zm. męża Jerzego Gwóźdź.
 Środa, 03 maja 2023r. – Uroczystość Najśw. Maryi Panny, Królowej Polski.
 730I Za zm. męża Jerzego Gwóźdź.
II O pomyślne rozwiązanie trudnej sprawy.
 900O dar życia wiecznego dla zm. rodziców Jana w rocz. ur. i Wandy Pyka.
1600Za zm. Leszka Kasperskiego w rocz. śm.
1800Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Stefanii Kuszka.
Czwartek, 04 maja 2023r. – św. Floriana, męczennika.
 800I Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Marii Maroszek z ok. 85-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
II  Do Miłosierdzia Bożego za zm. Alicję Masarczyk w rocz. śm., zm. ojca, dusze w czyśćcu cierpiące i zm. księży z naszej parafii.
III Za zm. męża Jerzego Gwóźdź.
1800Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Stefanii Kuszka.
Piątek, 05 maja 2023r.
 800I  W int. czcicieli NSPJ.
III Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Stefanii Kuszka.
1800W int. Parafian i ofiarodawców.
 Sobota, 06 maja 2023r. – śś. Apostołów Filipa i Jakuba.
 800I  W int. czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
II Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie fizyczne i duchowe dla Szymona z ok. 25-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
III Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Stefanii Kuszka.
1800I Za zm. dziadków Zofię i Bernarda Morawiec.
II Za zm. męża Jerzego Gwóźdź.
V Niedziela Wielkanocna, 07 maja 2023r.
 730I Za zm. męża Jerzego Gwóźdź.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Stefanii Kuszka.
 900Za zm. ojca Gerarda Kawalec, zm. męża Marka, syna Karola, zm. teściów i dziadków.
1030Za zm. rodziców Franciszka i Franciszkę Kobalczyk w rocz. śm., zm. brata Andrzeja, Dariusza i Wiktora Zawistowskiego, zm. Mariannę, Elżbietę Borowskie.
1200I Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski z dziękczynieniem za 95-lat życia z prośbą o dalszą  opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Rity Wilczek oraz syna Mariana z ok. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
II  O dar życia wiecznego dla zm. siostry Moniki, jej męża Józefa, ich córki Reginy oraz zm. rodziców i wszystkich zm. z rodziny.
 1600Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. rodziców Lucjana i Marianny Gala, zm. z rodzin Gala, Kuczkowskich i za dusze w czyśćcu cierpiące.
1700Nieszpory niedzielne.
1800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Stanisława Borys w 80-rocz. ur., zm. rodziców, teściów, brata Bogdana, zm. Alicji i Kazimierza Chmielewskich, zm. Adelajdy Hamela i Franciszka Jelonek.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Adrianny Gazda w 1-rocz. śm. zm. jej męża Mariusza.