OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 30.04.2023

IV Niedziela Wielkanocna
30.04.2023r.

Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

1. Dziś o g. 17.00 Nieszpory Niedzielne, a po Nieszporach w kawiarence spotkanie Róż Różańcowych.
  2. Od jutra zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej. W tygodniu o g. 17:30, a w niedzielę o g. 17:00.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Na nabożeństwa zapraszamy o stałych porach.
  4. W środę uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski. Na Msze Św. zapraszamy o g. 7:30, 9:00, 16:00 i 18:00.
  5. Jerycho Różańcowe zaprasza w środę do kaplicy pod farą na adorację Najświętszego Sakramentu. Rozpoczęcie po Mszy porannej, zakończenie o 21.00.
  6. W związku z weekendem majowym w piątek nie będzie Mszy szkolnej.
  7. W sobotę odwiedzimy z Komunią Świętą chorych i starszych parafian. Chętnych prosimy zgłaszać w zakrystii lub kancelarii.
  8.  W przyszłą niedzielę o g. 19:00 odbędzie się w naszym kościele pierwszy koncert organowy w ramach XIII edycji Koncertów Organowych w Konwikcie. Serdecznie zapraszamy. Szczegóły na plakacie w gablotce.
  9. W poniedziałek 8 maja rozpoczynamy w naszej parafii cykl nauk przedmałżeńskich. Pierwsze spotkanie w salkach o godz. 19.00.
  10. Dnia 24 maja 2023r. tj. środa, organizowana jest pielgrzymka do Częstochowy – Gidli. Wyjazd po Mszy Św. porannej. Koszt – 45zł. Zapisy pod numerem telefonu podanym w gazetce parafialnej lub w zakrystii.
  11. Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na inwestycje w naszym kościele.