OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 23.04.2023R.

III Niedziela Wielkanocna
23.04.2023r.
Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na Dom Księży Emerytów.

1. Dzisiejsza niedziela obchodzona jest w Kościele jako szczególny dzień czytania Pisma Świętego. Z tyłu naszego kościoła w koszyku znajdziemy kartki z sygnaturami  fragmentów Biblii, które można wziąć ze sobą do domu, odnaleźć w Piśmie Świętym, odczytać, a przez to włączyć się w Ogólnopolskie Dzieło Słuchania Słowa Bożego.
  2. Dziś o g. 17.00 Nieszpory Niedzielne.
  3. W poniedziałek uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski.
  4. Jerycho Różańcowe zaprasza we wtorek do kaplicy pod farą na adorację Najświętszego Sakramentu. Rozpoczęcie po Mszy porannej, zakończenie o 21.00.
  5. We wtorek w kościele spotkanie dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. O g. 16:30 – klasa IIIa i IIIb, o 17:00 – klasa IIIc i dzieci spoza Szkoły Podstawowej nr 9.
  6. W czwartek o g. 17.30 spotkanie „Mamy u Mamy”. Wszystkie mamy zapraszamy do parafialnej kawiarenki.
  7. Dzieci zapraszamy na Mszę szkolną w piątek o g. 16.30.
  8. Również w piątek, o g. 19.00 w kawiarence, spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
  9. W przyszłą niedzielę, po nieszporach, w kawiarence, spotkanie Róż Różańcowych.
  10. Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.

Zapowiedzi przedślubne:
1. Gorol Monika, Parafia Matki Bożej Królowej Pokoju w Tarnowskich Górach;