INTENCJE MSZY ŚW. od 24.04.2023r. do 30.04.2023r.

Poniedziałek, 24 kwietnia 2023r. – św. Wojciecha, biskupa i męczennika.
 800I O dar nieba dla zm. męża Henryka w rocz. śm., zm. rodziców i pokrewieństwo z obu stron, zm. księży z naszej parafii i dusze w czyśćcu cierpiące.
II Za zm. męża Jerzego Gwóźdź.
1800I Za zm. Annę Kuliś w rocz. ur., zm. jej męża Grzegorza, rodziców Jadwigę i Marcina Kowalczyk, brata Jana. II  Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą  opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Kamila Dylong z ok. 35-rocz. ur. i o bł B. dla całej rodziny.
Wtorek, 25 kwietnia 2023r. – św. Marka, ewangelisty.
 800I Za zm. ojca Pawła w 2-rocz. śm., zm. rodziców Kazimierza i Władysławę, zięcia Jurgena, siostrę Krystynę i zm. siostrę Urszulę.
II Za zm. męża Jerzego Gwóźdź.
1800I Do Miłosierdzia Bożego o radość wieczną dla zm. rodziców Hermana i Gertrudy Bochen w dniu ur., zm. z rodzin Borowiec, Bochen, Malcher, kapłanów z naszej parafii i dusze w czyśćcu cierpiące.
II Za zm. Jana Jojko w 7-rocz. śm., zm. z rodziny Jojko i Łucek.
 Środa, 26 kwietnia 2023r.
 800I Za zm. męża Jerzego Gwóźdź.
II Za zm. Annę Myrcik w 30 dzień po śm.
1800I………………………………………………………………………………………………………………………….
II  Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą  opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Katarzyny z ok. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
Czwartek, 27 kwietnia 2023r.
 800I Za zm. męża Jerzego Gwóźdź.
II Za zm. Annę Myrcik prosząc o dar nieba, of. pielgrzymi Klubu Seniora.
1800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. męża Zygmunta Sitko w 2-rocz. śm. II Do Bożego Miłosierdzia o bł. dla małżeństwa Bożeny i Andrzeja Tarach z rodziną.
Piątek, 28 kwietnia 2023r.
 800I Za zm. męża Jerzego Gwóźdź.
II O radość wieczną dla zm. rodziców Lidii i Franciszka Pacioraków.
1630Msza św. szkolna: Z podziękowaniem za otrzymane łaski prosząc o zdrowie w pewnej intencji
1. Do Bożego Miłosierdzia za wstaw. MBNP, jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przez tych, którzy w czyśćcu oczekują nieba.
2. Za zm. dziadków Rozalię i Józefa Machałów.
3. Za zm. Marię Brożyna w 25-rocz. śm., zm. Helenę i Antoniego Bassa, zm. Katarzynę i Grzegorza Figiel.
4. Za zm. matkę Bertę Dikta, ojca Jana, brata Henryka, bratową Anielę, szwagra Edwarda
i dusze w czyśćcu cierpiące.
5. Za zm. męża Bronisława Kubackiego, zm. rodziców Zofię i Antoniego Kubackich, zm. Helenę i Władysława Michnik i zm. krewnych.
6. Za zm. męża Wojciecha Kolasińskiego, zm. rodziców Franciszka i Rozalię Foks, zm. Marię i Franciszka Kolasiński, zm. siostrę Monikę, zm. szwagrów i teściów.
7. Za zm. Reginę Rozkosz w 70-rocz. ur., zm. z rodzin Zazelma, Berta, Klara, Lubosz.
8. Za zm. Romana Skrzypulec w rocz ur., zm. z rodzin Blasczok, Wandzik, Skrzypulec.
 Sobota, 29 kwietnia 2023r. – św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora kościoła.
 800I  Za zm. Donatę Solik-Osada
II Za zm. męża Jerzego Gwóźdź.
III Do Op. Bożej przez wstaw. św. Franciszka w int. żyjących członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich i o pokój wieczny dla zmarłych członków.
1800I  Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą  opiekę, zdrowie i bł. Boże na dalsze lata dla Stanisława Fik z ok. 70-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
II Za zm. Lidię Ziob w rocz. śm., zm. z rodzin Ziob i Szubert.
IV Niedziela Wielkanocna, 30 kwietnia 2023r.
 730Za zm. męża Jerzego Gwóźdź.
 900Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. ojca Antoniego Gawor i za dusze
 w czyśćcu cierpiące.
1030I Za zm. męża Jana Pesz, zm. rodziców Pesz, Hołyst, zm. rodzeństwo z obu stron,
zm. krewnych, zm. kapłanów z naszej parafii i dusze w czyśćcu cierpiące.
II Za zm. ojca Tadeusza Sarnickiego w 46 rocz. śm.
1200Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą  opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Marii z ok. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
1600Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą  opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Joanny i Jana Głogowskich z ok.25-rocz. ślubu i o bł. B. dla całej rodziny.
1700Nieszpory wielkanocne.
1800Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Wiesława Świlak w rocz. śm.,
zm. rodziców Józefa i Genowefy, teściów Marii i Rudolfa Czerneckich i dusze w czyśćcu cierpiące.