OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 26.03.2023R

26.03.2023r.
Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na Dom Księży Emerytów.

1. Gorzkie Żale dziś o g. 17.00.
  2. Przez cały Wielki Post zachęcamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej w każdy piątek po Mszy Św. porannej i o g. 17.15 oraz Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o g. 17.00. Wypominki za zmarłych, których chcemy polecać podczas Drogi Krzyżowej można składać w zakrystii lub kancelarii.
  3. W środę o 19.00 w kaplicy pod farą adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.
  4. Dzieci zapraszamy na Mszę szkolną w piątek o g. 16.30.
  5. W przyszły piątek o g. 19.00 zapraszamy na rozważanie Drogi Krzyżowej w Żywych Obrazach. W tym dniu nie będzie Drogi Krzyżowej o g. 17.15.
  6. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca, zapraszamy na nabożeństwo pierwszosobotnie: o godz. 7.30 Różaniec wynagradzający, następnie Eucharystia, a po niej wspólne Rozważanie Słowa Bożego. W tym dniu odwiedzimy z Komunią Świętą chorych i starszych parafian. Chętnych prosimy zgłaszać w zakrystii lub kancelarii.
  7. W sklepiku parafialnym można nabywać świece wielkanocne Caritas. Duża 12zł, mała 7zł.
  8. W dniach 3 – 9 lipca b.r. odbędzie się Festiwal Życia w Kokotku. Jest to największy chrześcijański plenerowy festiwal dla młodych w wieku od 16 do 35 roku życia. Z naszej parafii organizowany będzie wyjazd na to wydarzenie.  Szczegóły i zapisy u ks. Dawida.
  9. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na rzecz hospicjum „Królowej Pokoju”.
  10. Po każdej Mszy św. niedzielnej zapraszamy do naszej kawiarenki.

Kolekta przyszłej niedzieli  przeznaczona będzie na inwestycje w naszym kościele.