INTENCJE MSZY ŚW. od 27.03.2023r. do 02.04.2023r.

Poniedziałek, 27 marca 2023r.
 800I Za zm. męża Krzysztofa Leciejewskiego.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. rodziców Krystyny i Henryka Krywalskich, zm. dziadków z obu stron.
III W int. wszystkich prześladowanych za wiarę.
1800I Za zm. Stanisława Czesnoić.
II Za zm. Bernarda Jeziorskiego w rocz. śm., zm. rodziców, teściów i dusze w czyśćcu cierpiące.
 Wtorek, 28 marca 2023r.
 800I Za zm. męża Krzysztofa Leciejewskiego.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm matki Marii Hanysek w rocz. ur. zm ojca Feliksa, brata Alfreda zm dziadków.
1800I Za zm. Stanisława Czesnoić.
II Za zm. rodziców Wandę i Jerzego Moczek, zm. brata Joachima, ojca Huberta Rurańskiego, wnuczkę Angelikę, zm. z rodziny Moczek i Bereska.
 Środa, 29  marca 2023r.
 800I Za zm. męża Krzysztofa Leciejewskiego.
II  Za zm. Stanisława Czesnoić.
1800 Msza św. zbiorowa:
1. Do Bożego Miłosierdzia za wstaw. MBNP, jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przez tych, którzy w czyśćcu oczekują nieba.
2. Za zm. z rodziny Paulewicz, Czesnoić, Kyć, Klinkosz i dusze w czyśćcu cierpiące.
3. Do Miłosierdzia Bożego za zm. Leszka Okaja w 67-rocz. ur.
4. Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. męża Pawła w rocz. ur, zm. rodziców i teściów.
5. O dar życia wiecznego dla zm. Jana Murzyna, of. sąsiedzi z ul. Korczaka 13.
6. Za zm. Halinę Ślusarczyk, of. sąsiedzi z ul. Ułańskiej 6c.
7. Za zm. Krystynę Mazurek w 30-dzień po śm.
8. Za zm. Helenę Sokala, zm. Marię, Eugeniusza, Adama i Monikę, zm. z rodziny Sokala i pokrewieństwo.
9. Za zm. Stefana Kluczek, Reginę Kluczek i Klarę Bogawską.
10. Za zm. Annę i Edmunda Szymnoszczyk.
11. Za zm. Helenę Pawlusińską.
12. Za zm. Joannę Grabczyńską.
13. Za zm. Marzenę Witusik.
14. Za zm. Marię Flejszer.
15. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
16. Za zm. Józefę Nogalską, of. Grażyna i Tomasz Nogalscy z rodzinami oraz Barbara i Stanisław Nogalscy z rodzinami.
17.Za zm. Rozalię i Józefa Machałów.
 Czwartek, 30 marca 2023r.
 800I Za zm. męża Krzysztofa Leciejewskiego.
II Za zm. Konrada Małek, zm. jego rodziców, siostrę, szwagrów, rodziców Wilhelma i Jadwigę Poloczek, siostrę Otylię, brata Waltra, bratanka Jerzego, siostrzeńca Bernarda, zm. ciocię Różę i zm. koleżankę Annę.
Piątek, 31 marca 2023r.
 800I Za zm. męża Krzysztofa Leciejewskiego.
II Za zm. Stanisława Czesnoić.
1630Msza szkolna: O dar życia wiecznego dla zm. męża Jana Matysik, zm. rodziców Marię i Jana Soból, brata Jana i dusze w czyśćcu cierpiące.
1800W int. Parafian i ofiarodawców.
Sobota, 01 kwietnia  2023r.
 800I W int. czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
II Za zm. Stanisława Czesnoić.
1800…………………………………………………………………………………………………….
 Niedziela Palmowa – Niedziela Męki Pańskiej, 02 kwietnia 2023 r.
 730Za dusze w czyśćcu cierpiące.
 900I Za zm. Irenę i Konstancję Świeczka
II Za zm. męża Alojzego Papier w 5 rocz. śm., zm. z rodziny Papier, Hadaś, zm. kapłanów z naszej parafii.
1030Za zm. rodziców Herberta i Magdalenę Zielińskich, zm. męża Pawła Warzechę, córkę Danutę Skutnik, brata Ryszarda Zielińskiego.
1200…………………………………………………………………………………………………….
1600Za zm. Franciszka Koniczka of. Zgromadzenie Zakonne Sióstr Uczennic Boskiego Mistrza z Częstochowy.
1700Gorzkie Żale
1800O bł. Boże, dar życia w łasce, trwanie przy Bogu i Jego niebieskim dworze, w życiu i wieczności dla Józefy Bazińskiej.