OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 12.03.2023r.

III Niedziela Wielkiego Postu

12.03.2023r.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjny dla Dzieci i Młodzieży w Rusinowicach.

1. Gorzkie Żale dziś o g. 17.00.
  2. W poniedziałek po Mszy Św. wieczornej różaniec fatimski.
  3. Przez cały Wielki Post zachęcamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej w każdy piątek po Mszy Św. porannej i o g. 17.15 oraz Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o g. 17.00. Wypominki za zmarłych, których chcemy polecać podczas Drogi Krzyżowej można składać w zakrystii lub kancelarii.
  4. Organizatorzy tarnogórskiej Ekstremalnej Drogi Krzyżowej zapraszają na tegoroczną edycję. Wydarzenie rozpoczyna się 24 marca Mszą Św. o 20.00 w kościele Matki Boskiej Piekarskiej w Opatowicach. Więcej informacji na stronie EDK.
  5. W środę o g. 19.00 w kaplicy pod farą adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.
  6. Dzieci zapraszamy na Mszę szkolną w piątek o g. 16.30, a młodzież przygotowującą się do sakramentu Bierzmowania zapraszamy na g. 19.00 na spotkanie do salek parafialnych.
  7. Do Zakrystii można przynosić różańce oraz egzemplarze Pisma Świętego, które chcielibyśmy przekazać osadzonym w naszym tarnogórskim areszcie.
  8. Po każdej Mszy św. niedzielnej zapraszamy do naszej kawiarenki.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na ogrzewanie naszego kościoła.