INTENCJE MSZY ŚW. od 13.03.2023r. do 19.03.2023r.

Poniedziałek, 13 marca 2023r.
800I Za zm. męża Krzysztofa Leciejewskiego.
II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I Do MB Fatimskiej w int czcicieli i ofiarodawców.
Wtorek, 14 marca 2023r.
800I Za zm. męża Krzysztofa Leciejewskiego.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Michała Woszka w 5-rocz. śm. i zm. Adama Woszka w 2-rocz. śm.
1800I Za zm. Stanisława Czesnoić.
II Za zm. Macieja Ziob w rocz. śm., zm. z rodzin Ziob i Szubert.
III Za zm. babcię Rozalię Żyłka, of. wnuczęta.
Środa, 15 marca 2023r.
800I Za zm. męża Krzysztofa Leciejewskiego.
II Do Miłosierdzia Bożego za zm. męża Henryka Dragona, zm. rodziców Marię i Pawła Buchta, zm. rodzeństwo, przyjaciół i zm. z rodzin Dragon, Buchta i Kansy.
1800I Za zm. Stanisława Czesnoić.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Bronisława Kubackiego i zm. krewnych.
III Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Antoniego i Rozalii Grysko, zm. dziadków Michalik i Grysko.
Czwartek, 16 marca 2023r.
800I Za zm. męża Krzysztofa Leciejewskiego.
II Za zm. rodziców Feliksa i Gertrudę, zm. wnuka Marka i zm. z rodziny.
1800I Za zm. Stanisława Czesnoić.
II Z ok. ur. z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, opiekę i bł. Boże dla całej rodziny w int. Bogu wiadomej.
III Z podziękowaniem za szczęśliwe życie oraz z prośbą o bł. Boże dla całej rodziny.
Piątek, 17 marca 2023r.
II Za zm. Stanisława Czesnoić.
1630Msza szkolna: Z prośbą o bł. Boże, opiekę, zdrowie i opiekę Anioła Stróża dla Patryka Lota z ok. ur. i bł. Boże dla całej rodziny.
1. Do Bożego Miłosierdzia za wstaw. MBNP, jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przez tych, którzy w czyśćcu oczekują nieba.
2. Za zm. Gertrudę Niedziela w 6-rocz. śm., zm. z rodziny Niedziela i Ludwig.
3. Za zm. ojca Hermana Bochen w rocz. śm.
4. O dar życia wiecznego dla zm. Jana Murzyna, of. sąsiedzi z ul. Korczaka 13.
5. Do Mił. Bożego za zm. Hermana Bochen w 38-rocz. śm. i dusze w czyśćcu cierpiące. 6. Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. babci Stanisławy.
7. Za zm. Janinę Walkiewicz w rocz. ur., zm. ojca Karola Fortuna i zm. z rodziny.
8. Za zm. rodziców Henryka i Krystynę Krywalskich, zm. z rodzin Urbanik, Krywalski, zm. wujka Alfreda.
9. Za zm. Rozalię i Józefa Machałów.
10. Za zm. rodziców Kazimierza i Władysławę, ojca Pawła, siostry Krystynę i Urszulę, zięcia Jurgena.
Sobota, 18 marca 2023r.
II Za zm. Stanisława Czesnoić.
1800I Za zm. rodziców Martę i Wojciecha Rusnak, zm. dziadków i zm. z rodziny.
II O dar życia wiecznego dla zm. rodziców Heleny i Henryka Pietryga w rocz. ich ur. zm. z rodzin Pietryga i Tyczka.
IV Niedziela Wielkiego Postu (Laetare), 19 marca 2023 r.
730Za zm. Stanisława Czesnoić.
900Za zm. męża Krzysztofa Leciejewskiego.
1030Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. rodziców Józefy i Józefa Zmorek, zm. siostry Teresy, zm. braci Jana i Eugeniusza, zm. bratowej Wandy.
1200I Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Wiesławy Małota z ok 84 rocz. ur. i o bł. Boże dla całej rodziny.
II Do Boga Ojca za wstaw. Jezusa Chrystusa z dziękczynieniem za Bożą opiekę i szczęśliwe przeżyte lata pracy z ok. 65 urodzin Bernardyna Kiczki, z prośbą o Boże bł., potrzebne łaski i zdrowie dla całej rodziny.
1600Msza dziękczynna za dar życia oraz łaskę Chrztu Św. dla wszystkich z rodziny oraz w pewnej intencji.
1700Gorzkie Żale
1800O dar życia wiecznego dla zm. Krystyny Sojka w 1 rocz. śm., zm. męża Józefa Sojka i zm. z rodzin.