INTENCJE MSZY ŚW. od 27.02.2023r. do 05.03.2023r.

Poniedziałek, 27 lutego 2023r.
800I Za zm. Czesławę Holewig Jerzego i Cecylię Pietruszkę, zm. Alinę Krzyżanowską, dusze w czyśćcu cierpiące.
II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I Za zm. mamę Bernadetę Nowak.
II W intencji Klubu „Jutrzenka” z ok. 37 rocz. oraz za żyjących i zm. członków.
Wtorek, 28 lutego 2023r.
800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Aleksandry Sporoń of. koleżanki i koledzy z SP nr 2 w Tarnowskich Górach.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Anny Zientarskiej w rocz. ur.
1800I Za zm. mamę Bernadetę Nowak.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. córki Agnieszki Banaszczak w 7 rocz. śm.
Środa, 01 marca 2023r.
800I Za zm. mamę Bernadetę Nowak.
II Za zm. rodziców Waleriana i Gertrudę Giołda w rocz. ich ur.
1. Do Bożego Miłosierdzia za wstaw. MBNP, jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przez tych, którzy w czyśćcu oczekują nieba.
2. Za zm. Rozalię i Józefa Machałów.
3. Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. ojca Józefa Malik w 4 rocz. śm., zm. jego rodziców i wszystkich zm. z rodziny.
4. Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Zygmunta Dudy i zm. kapłanów z naszej parafii.
5. Za zm. Wiesława Kamińskiego w 1 rocz. śm., zm. rodziców Helenę i Józefa Kamińskich, brata Stanisława, bratowe Mirosławę, Krystynę i Wiesławę, zm. Halinę Szowińską, zięciów Janusza Foraiter, Janusza Siurek, zm. z rodzin Kamiński, Dobrzyński, Sadłakowski, Grabowski, Braciszewski, zm. ks. z naszej parafii i dusze w czyśćcu cierpiące.
6. Za zm. Marię kozioł w 1 rocz. śm., jej męża Franciszka, zm. z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.
7. Za zm. siostrę Bożenę, zm. rodziców Franciszkę i Jana, zm. z rodziny Korcala, Bieniek i Bobek.
8. Za zm. koleżanki: Urszulę Dittfeld, Zofię Kandzia, Leokadię Klyta, Irenę Kwiecień, Bożenę Młoda.
9. Za zm. z rodziny Buczek, Pietryga, Kolasiński, zm. Helenę Witek i Helenę Olszewską. 10. Za zm. brata Rudolfa Glomb, zm. z rodzin Glomb, Krzysteczko i dusze w czyśćcu cierpiące.
11. O dar życia wiecznego dla zm. Jana Murzyna, of. sąsiedzi z ul. Korczaka 13.
Czwartek, 02 marca 2023r.
800I Za zm. męża Krzysztofa Leciejewskiego.
II O dar życia wiecznego dla zm. rodziców Leopolda i Krystynę Kozłowskich, zm. dziadków Bok, Kozłowski i zm. z rodziny Miozga oraz zm. kapłanów z naszej parafii.
1800I W int. powołań kapłańskich i zakonnych oraz w int. kapłanów.
II Za zm. mamę Bernadetę Nowak.
Piątek, 03 marca 2023r.
800I W int. czcicieli NSPJ.
II Za zm. Stanisława Czesnoić.
1630Msza szkolna: Za zm. męża Krzysztofa Leciejewskiego.
1800W int. Parafian i ofiarodawców.
1900Nabożeństwo wielkopostne dla młodzieży.
Sobota, 04 marca 2023r. – św. Kazimierza, królewicza.
800I W int. czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
II Za zm. Stanisława Czesnoić. III Za zm. męża Krzysztofa Leciejewskiego.
1800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. żony Anny Trela w rocz. ur., zm. syna Marka, zm. z rodziny Trelów i Golonków. II O dar życia wiecznego dla zm. Szczepana Krakowiaka w 16 rocz. śm.
II Niedziela Wielkiego Postu, 05 marca 2023 r.
730Za zm. Stanisława Czesnoić.
900Za zm. męża Krzysztofa Leciejewskiego.
1030O Boże Miłosierdzie i dar Nieba dla zm. Małych Rycerzy z Tarnowskich Gór i za dusze w czyśćcu cierpiące, a także we wszystkich intencjach, które zanoszą Mali Rycerze zgodnie z wolą Bożą, of. grupa modlitewna Małych Rycerzy z Tarnowskich Gór.
1200Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, op., Bł. Boże dla Romana Jaskólskiego z ok. 50 rocz. ur. oraz o bł. Boże dla całej rodziny.
1600Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. syna Krzysztofa Myrcik w 3 rocz. śm., matkę Martę Paruzel w rocz. śm., zm. z rodziny Paruzel, Myrcik i dusze w czyśćcu cierpiące.
1700Gorzkie Żale
1800Za zm. Patryka Lebek w rocz. ur.