OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 26.02.2023R.

II Niedziela Wielkiego Postu

26.02.2023r.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Dom Księży Emerytów

1. Gorzkie Żale dziś o g. 17.00.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Na nabożeństwa zapraszamy o stałych porach.
  3. W sobotę odwiedzimy z Komunią Świętą chorych i starszych parafian. Chętnych prosimy zgłaszać w zakrystii lub kancelarii.
  4. Przez cały Wielki Post zachęcamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej w każdy piątek po Mszy Św. porannej i o g. 17.15 oraz Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o g. 17.00. Wypominki za zmarłych, których chcemy polecać podczas Drogi Krzyżowej można składać w zakrystii lub kancelarii.
  5. Dzieci zapraszamy na Mszę szkolną w piątek o g. 16.30, a młodzież na Nabożeństwo Wielkopostne z okazją do spowiedzi świętej o g. 19.00.
  6. W sobotę Jerycho Różańcowe zaprasza do kaplicy pod farą na Adorację Najświętszego Sakramentu. Rozpoczęcie po Mszy Św. porannej, zakończenie o g. 15.00 Koronką do Miłosierdzia Bożego.
  7. Do Zakrystii można przynosić różańce oraz egzemplarze Pisma Świętego, które chcielibyśmy przekazać osadzonym w naszym tarnogórskim areszcie.
  8. Po każdej Mszy św. niedzielnej zapraszamy do naszej kawiarenki.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na inwestycje w naszym kościele.