OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 19.02.2023R

Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na ogrzewanie naszego kościoła.

1. Nieszpory niedzielne o g. 17.00.
  2. Dziś od g. 13.00 do wtorku do g. 18:00, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu przygotowującą nas do dobrego rozpoczęcia Wielkiego Postu. Za minimum pół godziny adoracji można uzyskać odpust zupełny.
  3. Zapraszamy do udziału w naszych rekolekcjach parafialnych. Ogólne nauki rekolekcyjne od dziś do środy włącznie na każdej Mszy Św. Ponadto zapraszamy na spotkania: w poniedziałek po wieczornej Mszy Św. nauka dla rodziców: „Jak dziś wychowywać?”, a we wtorek nauka: „Słowo Boże w moim życiu – o tym, że Bóg chce rozmawiać z każdym z nas”.
  4. W najbliższą środę – Środa Popielcowa. W tym dniu obowiązuje post ścisły – ilościowy i jakościowy. Na Msze Św. zapraszamy o g. 7.30, 9.00, 15.00, 16.00 i 18.00. Tego dnia zbiórka do puszek na pomoc dla misjonarzy pochodzących z naszej diecezji.
  5. Przez cały Wielki Post zachęcamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej w każdy piątek po Mszy Św. porannej i o g. 17.15 oraz Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o g. 17.00. Wypominki za zmarłych, których chcemy polecać podczas Drogi Krzyżowej można składać w zakrystii lub kancelarii.
  6. W czwartek o g. 17.30 spotkanie „Mamy u Mamy”. Wszystkie mamy zapraszamy do parafialnej kawiarenki.
  7. Dzieci zapraszamy na Mszę szkolną w piątek o g. 16.30. Po Mszy w salkach spotkanie dzieci, które przygotowują się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej, a nie uczęszczają do Szkoły Podstawowej nr 9.
  8. Po każdej Mszy św. niedzielnej zapraszamy do naszej kawiarenki.

Kolekta przyszłej niedzieli  przeznaczona będzie na Dom Księży Emerytów.