INTENCJE MSZY ŚW. od 20.02.2023r. do 26.02.2023r.

Poniedziałek, 20 lutego 2023r.
 800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. kuzynki Anieli Pniok, zm. jej rodziców.
II O dar życia wiecznego dla zm. Hildegardy Nowara, of. Klub Seniora.
1800I Za zm. mamę Bernadetę Nowak.
II Za zm. ojca i dziadka Stanisława Cackowskiego w 1-rocz. śm.
 Wtorek, 21 lutego 2023r.
 800I  Za zm. mamę Bernadetę Nowak.
II  Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I W int. Wojciecha i Macieja z ok. ur. z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i bł. Boże.
II  Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr.,op. i bł. Boże dla Mariana Michalskiego z ok. 75-rocz. ur. i o bł. Boże dla całej rodziny.
 Środa Popielcowa, 22 lutego 2023r.
 730Do Miłosierdzia Bożego za zm. rodziców Erykę i Pawła, szwagra Andrzeja, ciocie Sylwię i Jadwigę, zm. dziadków Tomanek, Moszko, Sladczyk i Borszcz.
 900W intencji Bogu wiadomej.
1500O dar życia wiecznego dla zm. siostry Stanisławy w 1-rocz. śm., zm. rodziców, siostrę Alinę, brata Mieczysława, szwagra Krzysztofa i zm. pokrewieństwa z obu stron.
1600Za zm. Zygmunta Szczepaniak w 1-rocz. śm.
1800I Za zm. mamę Bernadetę Nowak.
II Za zm. Józefa Michalec w rocz. śm. i za dusze w czyśćcu cierpiące.
 Czwartek, 23 lutego 2023r.
 800I Za zm. Roberta Tyborę i za dusze w czyśćcu cierpiące.
II O dar życia wiecznego dla zm. Hildegardy Nowara, of. Klub Seniora.
1800I Za zm. mamę Bernadetę Nowak.
II  Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego za zm. pracowników Powiatowej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Tarnowskich Górach.
III Do Miłosierdzia Bożego za zm. Jana, Stanisławę, Annę, Mariana i zm. z rodziny.
Piątek, 24 lutego 2023r.
 800I  Do Op. Bożej przez wstaw. MB Nieustającej Pomocy z podz. za otrzymane łaski,
z prośbą o zdr.,op. i bł. Boże dla Korneli z ok. 93-rocz. ur.
II W int. Mileny Paciorak z ok. ur. prosząc o głęboką i żywą wiarę oraz prowadzenie Ducha Św. w życiu.
1630Msza szkolna:  Za zm. mamę Bernadetę Nowak.
1. Do Bożego Miłosierdzia za wstaw. MBNP, jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przez tych, którzy w czyśćcu oczekują nieba.
2. Za zm. Rozalię i Józefa Machałów.
3. Za zm. Mariana Bączkowskiego, of. sąsiedzi z ul. XI Pułku Piechoty.
4. Za zm. siostrę Urszulę Cuber, zm. szwagra Leszka Krupa.
5. Za zm. Aureliusza Lebek w 30-dzień po śm.
6. Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. matki Jadwigi Kaczmarczyk w 25-rocz. śm., ojca Juliana, braci Karola i Michała i zm. dziadków.
7. Za zm. rodziców Helenę i Mariana, teściów Marię i Jerzego, zm. krewnych i przyjaciół.
8. Za zm. Helenę Nowak, męża Jerzego i syna Grzegorza.
9. Za zm. rodziców Stanisława i Mariannę Wąsińskich i zm. z pokrewieństwa.
10. Za zm. Kazimierza Pawlusińskiego w rocz. ur., zm. Marię i Jana Trybus, zm. Gabrielę i Mariana Trybus.
11. O dar życia wiecznego dla zm. Beaty Marniok-Zapotoczny.
12. Za zm. Stanisława Marniok, Hildegardę Musialik, Marię i Henryka Rosłaniec.
13. Za zm. matkę Gertrudę Polok w rocz ur.
 Sobota, 25 lutego  2023r.
800Za zm. mamę Bernadetę Nowak.
1800I Za zm. Cezarego Rachwał, zm. Stanisława Rachwał, zm. z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące. II Do Miłosierdzia Bożego za zm. Ludwika, Balbinę i zm. z ich rodzin
III Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego za zm. matkę Elżbietę Skowronek
w 6-rocz. śm.
 I Niedziela Wielkiego Postu, 26 lutego  2023 r.
 730Za zm. Aleksandrę Sporoń of. brat z rodziną.
 900Za zm. mamę Bernadetę Nowak.
1030Za zm. Helenę i Stanisława, zm. rodziców z obu stron, córki, zięciów i zm. z obu stron.
1200Za zm. męża Romualda Nikiel, rodziców Walerię i Waleriana Donosewicz w 3 rocz. śm., zm. teściów Anielę i Alfreda Nikiel, szwagrów Maksymiliana, Waltra, Jerzego.
1600I Do Op. Bożej przez wstaw.  MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr.,op. i bł. Boże dla Adrianny Machoń z ok 60 rocz. ur.  i o bł. Boże dla całej rodziny.
II Chrzty i Roczki
1. Antoni, Aleksander Paździoch (roczek)
2. Maksymilian Białecki (chrzest)
1700Gorzkie Żale
1800Za zm. ojca Romana Nowickiego w 5 rocz. śm.