OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 15.01.2023r

II Niedziela Zwykła
15.01.2023r.
Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na  ogrzewanie naszego kościoła.

1. Dzisiaj nieszpory niedzielne o godz. 17.00.
  2. W związku z rozpoczynającymi się w poniedziałek feriami zimowymi, przez najbliższe dwa tygodnie, nie będzie dyżurów w stałym konfesjonale oraz Mszy szkolnych.
  3. W środę zapraszamy na g. 19.00 do kaplicy pod farą na adorację Najświętszego Sakramentu prowadzoną przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.
  4. W piątek o g. 20.00 w kaplicy pod farą adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Domowego Kościoła.
  5. W przyszłą sobotę o g. 19.00 nabożeństwo o łaskę uzdrowienia przez wstawiennictwo św. Szarbela. Więcej informacji na plakacie i stronie internetowej.
  6. Caritas Parafii Matki Bożej Uzdrowienia Chorych i Urząd Miasta zapraszają w przyszłą niedzielę do kościoła Ojców Kamilianów na g. 18.00 na koncert kolęd „Kolęda dla Ukrainy”. Szczegóły na plakacie.
  7. W tym tygodniu obchodzimy Dzień Babci i Dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.
  8. Po każdej Mszy św. niedzielnej zapraszamy do naszej kawiarenki.

Kolekta przyszłej niedzieli  przeznaczona będzie na Dom Księży Emerytów.