INTENCJE MSZY ŚW. od 16.01.2023r. do 22.01.2023r.

Poniedziałek,  16 stycznia 2023r.
 800I Za zm. Apolonię Piwowarczyk.
II O Boże bł., dary Ducha Św., Op. MB Nieustającej Pomocy dla Maksymiliana z ok. 85 rocz. ur. i o bł. Boże dla całej rodziny.
III Za zm. Małgorzatę Nieora.
1800I Za zm. Stanisławę Miler w 1 rocz. śm.
 Wtorek, 17 stycznia  2023r.  – św. Antoniego, opata.
 800I  Za zm. Apolonię Piwowarczyk.
II Za zm. brata Gotfryda z ok 90 rocz. ur., zm. rodziców.
III Za zm. rodziców Irenę i Jerzego Kowolik, zm. z rodzin Kowolik, Konopka.
1800Za zm. Małgorzatę Nieora.
 Środa, 18 stycznia 2023r.
 800I Za zm. Apolonię Piwowarczyk.
II W intencji Bogu wiadomej z prośbą o bł. Boże, zdrowie i siły w pokonywaniu trudności dnia codziennego dla syna w 60 rocz. ur.
1800Za zm. Małgorzatę Nieora.
 Czwartek, 19 stycznia 2023r. – św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.
 800I Za zm. Apolonię Piwowarczyk.
II Do Miłosierdzia Bożego za zm. męża Jana Perz w 18-rocz. śm., zm. rodziców z obu stron, zm. z pokrewieństwa, zm. księży z naszej parafii oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
1800Za zm. Małgorzatę Nieora.
 Piątek, 20 stycznia 2023r.
 800I Za zm. Apolonię Piwowarczyk.
II Za zm. Małgorzatę Nieora.
1800 Msza św. zbiorowa:
1. Do Bożego Miłosierdzia za wstaw. MBNP, jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przez tych, którzy w czyśćcu oczekują nieba.
2. Za zm. Rozalię i Józefa Machałów.
3. Za zm. rodziców Sylwię i Ryszarda Lachman, zm. dziadków Lachman, Olejnik, zm. z rodzin Lachman, Olejnik, Ratmann.
4. Do Miłosierdzia Bożego o dar nieba dla zm. Franciszka Smudę w rocz. ur. i dusze w czyśćcu cierpiące.
5. Za zm. Mariana Bączkowskiego, of. sąsiedzi z ul. XI Pułku Piechoty.
6. Za zm. męża, ojca, dziadka, Henryka Kandzia w 13 rocz. śm., zm. rodziców Marię i Antoniego Foks, zm. teściów Elżbietę i Józefa Kandzia.
7. O dar życia wiecznego dla zm. Anny Sławek, of. koleżanki z pracy.
8. Za zm. Joannę Gawlińską w 30-dzień po śm.
9. Za zm. matkę Anielę Dombek w 6 rocz. śm., zm. ojca Jerzego Dombek, oraz zm. z pokrewieństwa z obu stron.
10. Za zm. Konrada Stanka w 18 rocz. śm.
11. Za zm. Irenę Ósmy – Kobier w 8 rocz. śm, zm. rodziców, braci.
12. Za zm. Bronisława Kubackiego of. sąsiedzi z ul. Łowieckiej.
 Sobota, 21 stycznia 2023r. – św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.
800I Za zm. Apolonię Piwowarczyk.
II Za zm. Małgorzatę Nieora.
1800Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr.,op. i bł. Boże dla mamy Kazimiery z ok. 90 rocz. ur. i bł. Boże dla całej rodziny.
 III Niedziela Zwykła, 22 stycznia  2023 r.
 730Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego za zm. męża Marka Perki w rocz. ur., za zm. rodziców Alinę i Władysława Reglin, zm. siostrę Teresę Wojnowski, zm. teściową Joannę Kubicką, szwagra Janusza Perki, zm. Zofię Szromek, zm. Alfreda Wręczyckiego i wszystkich zm. z rodziny.
 900Za zm. Apolonię Piwowarczyk.
1030I Za zm. Małgorzatę Nieora.
II Za zm. Jacka w rocz. śm., zm. z rodzin Kierat, Grzonka.
1200Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego za zm. dziadków Marię i Michała Wójcik, Julię i Antoniego Gawor, wujka Franciszka Stasiaka.
1600I Chrzty i Roczki: 1.Helena, Ewa Czyżewska (chrzest) 2. Mikołaj Smołka (Roczek)
II Do MBKrP z podz. za otrzymane łaski dla Agnieszki i Marka Pawełek z ok. 15 rocz. ślubu, z prośbą o Op. i prowadzenie dla całej rodziny.
1700Nieszpory kolędowe
1800Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Kazimierza Pawelak w rocz. śm. i zm. Annę Pawelak.