OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 25.12.2022r.

Niedziela – Uroczystość Narodzenia Pańskiego.

25.12.2022r.

Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

1. Zapraszamy na nieszpory kolędowe na g. 17.00.
  2. Jutro, Święto św. Szczepana, drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia. Na Msze Św. i nieszpory zapraszamy jak w każdą niedzielę.
  3. We wtorek przypada Święto św. Jana Apostoła. Po Mszy Św. o g. 8.00 poświęcenie wina.
  4. W środę Święto św. Młodzianków. Na Mszę Św. o g. 8:00 zapraszamy szczególnie najmłodszych naszych parafian. Po Mszy błogosławieństwo dzieci.
  5. W piątek święto św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Msze jak w każdy piątek.
  6. W sobotę ostatni dzień Roku Pańskiego 2022. Na Mszę Św. dziękczynną i nabożeństwo zapraszamy na g. 17.00.
  7. W tym tygodniu rozpoczynamy odwiedziny kolędowe. Plan kolędy znajduje się w gablotce przed kościołem oraz na naszej stronie internetowej. W tym czasie nie będzie stałego dyżuru w konfesjonale.
  8. W niedzielę Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.
  9. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy zadbali o świąteczne piękno naszej świątyni.
  10.  W czasie Świąt kawiarenka będzie nieczynna.

Kolekta przyszłej niedzieli  przeznaczona będzie na inwestycje w naszym kościele.