INTENCJE MSZY ŚW. od 26.12.2022r. do 01.01.2023r.

Poniedziałek, 26 grudnia 2022r. Św. Szczepana, pierwszego męczennika.
 730Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. rodziców Henryka i Krystyny Nowackich, zm. pokrewieństwo z obu stron.
 900Za zm. Wandę Woźnica w rocz. śm., zm. z rodziny Woźnica i Jędrysik.
1030Do Miłosierdzia Bożego  o dar życia wiecznego dla zm. córki Bożeny Boda w 4-rocz. śm., zm. jej męża Ryszarda Boda, zm. męża Stanisława, zm. zięciów Adama
i Zygmunta.
1200Za zm. rodziców Grażynę i Mariana Kowalczyk, zm. brata Andrzeja Kowalczyk, zm. z rodziny Kowalczyk i Kosińskich.
1600Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Grażyny Siedleckiej, of. mieszkańcy z ul. św. Katarzyny.
1700Nieszpory kolędowe.
1800Do Miłosierdzia Bożego  o dar życia wiecznego dla zm. żony Anny Trela w 1-rocz. śm., zm. syna Marka, zm. rodziców Rozalię i Wojciecha, Stanisławę i Stanisława oraz zm. Aleksandrę.
Wtorek, 27 grudnia 2022r. – św. Jana, apostoła i ewangelisty.
II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I O dar życia wiecznego dla zm. rodziców Marii i Huberta Wanot, zm. Marii i Alojzego Wyciszczak.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Edyty Moś i dusze w czyśćcu cierpiące, of. sąsiedzi.
Środa, 28 grudnia 2022r. – św. Młodzianków, męczenników.
 800I Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr.,op. i bł. Boże dla Krystyny z ok. 70-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
II Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr.,op. i bł. Boże dla Amalii Matuszek z ok. 90-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
1800I Za dusze w w czyśćcu cierpiące.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. mamy i babci Urszuli Dittfeld w 6-rocz. śm. i rocz. ur., zm. z rodziny Dittfeld, Biały i dusze w czyśćcu cierpiące.
Czwartek, 29 grudnia 2022r.
 800I  Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr.,op. i bł. Boże dla Andrzeja Smołka z ok. 65-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Leokadii Joszko, of. członkowie Klubu Seniora.
1800I Do Miłosierdzia Bożego z prośbą o uzdrowienie dla Anny Kowalskiej oraz za wszystkich zmarłych.
II Za zm. męża Adama Czajka w 15-rocz. śm., zm. z rodzin Czajka, Prędecki, Bieniek.
    Piątek, 30 grudnia 2022r. – Św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.
II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1630Do Miłosierdzia Bożego za zm. Wandę i Wacława Sokoła w rocz. śm., zm. Anielę
i Waleriana Wtorek, zm. Genowefę i Pawła Nosek.
1. Do Bożego Miłosierdzia za wstaw. MBNP, jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przez tych, którzy w czyśćcu oczekują nieba.
2. Za zm. Rozalię i Józefa Machałów.
3. Za zm. Adama Hadyk w 16-rocz. śm., zm. Domicelę, Władysława, Dorotę i Kazimierza Kuc, zm. Herberta Walusz.
4. Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. ojca Henryka Cichoń
w 1-rocz. śm.. zm. matki Agnieszki i zm. z pokrewieństwa.
5. Za zm. Mariana Ciałonia w 30-dzień po śm., of. córka z rodziną.
6. Za zm. Zofię Kandzia w 2-rocz. śm.
7. Za zm. Elżbietę i Alojzego Krzykała w 1-rocz. śm.
8. Za zm. Cecylię Foyer i zm. Ryszarda i Piotra.
Sobota, 31 grudnia 2022r.
800I Za zm. Jana Nogalskiego w rocz. śm., zm. żonę Władysławę, zm. z rodzin obu stron
i dusze w czyśćcu cierpiące.
II Do Miłosierdzia Bożego z prośbą o uzdrowienie dla Anny Kowalskiej oraz za wszystkich zmarłych.
1700Zakończenie Starego Roku.
 Niedziela, 01 stycznia  2023 r.  – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.
 730Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP z podz. za cały rok 2022 z prośbą o bł. Boże i opiekę na cały rok 2023 dla wszystkich dzieci z rodzicami i prawnuka Stanisława   rodzicami, of. mama.
 900Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP z podz. za  otrzymane łaski dla Teresy Wtorek z ok. 60 rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
1030Za zm. Małgorzatę Nieora.
1200Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr.,op. i bł. Boże dla Lidii, Ani, Wiktorii, Iwony.
1600I Za zm. męża Edwarda Paluszek w 30 rocz. śm., szwagra, synową i rodziców z obu stron.
II Do Miłosierdzia Bożego  o dar życia wiecznego dla zm. Mieczysława Bieniek w dniu imienin oraz za dusze w  czyśćcu cierpiące.
1700Nieszpory kolędowe
1800Za zm. Gertrudę Imiołczyk.