OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 18.12.2022

IV Niedziela  Adwentu
18.12.2022r.
Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na ogrzewanie naszego kościoła.

1. Zapraszamy na nieszpory adwentowe na g. 17.00.
  2. W kancelarii przyjmujemy intencje mszalne na rok 2023.
  3. W sklepiku po każdej Mszy św. można kupować opłatki i świece Caritas. Z tyłu kościoła dzieci Maryi sprzedają sianko na wigilijny stół.
  4. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na Msze Św. roratnie. Od poniedziałku do czwartku o g. 7.00, a w piątek, ostatnie roraty, o g. 16.30.
  5. W środę na g. 19.00 zapraszamy do kaplicy pod farą na adorację Najświętszego Sakramentu prowadzoną przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.
  6. W czwartek o g. 17.30 spotkanie „Mamy u Mamy”. Wszystkie mamy zapraszamy do parafialnej kawiarenki.
  7. Spowiedź przedświąteczna:

– od poniedziałku do czwartku: od 15.00 d0 17.00 oraz przed każdą Mszą Świętą;

– piątek: od godz. 7.00 do 12.00 i od 14.00 do 18.00;

– sobota: od godz. 7.00 do 12.00 i od 14.00 do 16.00.

• W Wigilię o g. 23.15 zapraszamy na czuwanie kolędowe przed Pasterką, a o g. 24.00 zapraszamy na Pasterkę. Kolekta z Pasterki przeznaczona będzie na Fundusz Obrony Życia.
  • W I i II Dzień Świąt Msze święte jak w każdą niedzielę. W I Dzień Świąt  kolekta będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii, w II Dzień Świąt kolekta na inwestycje Diecezjalne.  W te dni nieszpory kolędowe o godz. 17.00.
  •  W zakrystii można składać stare świece, których już nie wykorzystujemy w naszych domach. Uzyskany z nich wosk użyjemy do produkcji nowego paschału i świec ołtarzowych.
  • Dziękujemy wszystkim za włączenie się w akcje: „Tytka Miłosierdzia” i „Paczuszka dla Maluszka”.
  •  Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do kawiarenki parafialnej.

Kolekta przyszłej niedzieli  przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii. Niech PAN BÓG Wam błogosławi!