INTENCJE MSZY ŚW. od 19.12.2022r. do 25.12.2022r.

Poniedziałek, 19 grudnia 2022r.
700Roraty – Do Miłosierdzia Bożego z prośbą o uzdrowienie dla Anny Kowalskiej oraz za wszystkich zmarłych.
800Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr.,op. i bł. Boże dla Antoniego z ok. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
1800I Za zm. ojca Ryszarda Konat w 23-rocz. śm., zm. rodziców Martę i Romana, zm. rodzeństwo Barbarę i Mietka, zm. Marię Konat w 6-rocz. śm., zm. rodziców Julię i Rudolfa Kulisz.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Edyty Moś, of. sąsiedzi oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.
Wtorek, 20 grudnia 2022r.
800Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I O dar życia wiecznego dla zm. ks. Jarosława, zm. Łucję i Jana Dziedzic, zm. rodziców Julię i Władysława, zm. Henryka Jagodzińskiego i zm. księży z naszej parafii.
II Do Miłosierdzia Bożego  o dar życia wiecznego dla zm. Leszka Okaja w 1-rocz. śm.
Środa, 21 grudnia 2022r.
700Roraty – O dar życia wiecznego dla zm. Józefa Kościelny w 8-rocz. śm., zm. z rodziny Kościelny i Radzioch.
800Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr.,op. i bł. Boże dla Mileny Kowalskiej z ok. 41-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
1800I Do Miłosierdzia Bożego  o dar życia wiecznego dla zm. Zenona Skalik, zm. żony Renaty, zm. z rodziny Skalik i Skórka.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Józefa Kuleja, of. sąsiedzi
z ul. Kościuszki 10.
Czwartek, 22 grudnia 2022r.
 800Za zm. matkę Krystynę Harwig w 1-rocz. śm. zm. Henryka Kaczmarka, zm. z rodziny Kaczmarków, Harwigów, Kluszczyków, Kopeckich, Tyłów, Kurpaników, Bochmanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I O życie wieczne dla zm. brata Ryszarda Szczuka w 1-rocz. śm., zm. kuzyna Tadeusza Pawelec, dusze w czyśćcu cierpiące, of. siostra Marianna i kuzynka.
II Za zm. Wirginię Marazińską w 1-rocz. śm., of. koleżanki.
Piątek, 23 grudnia 2022r.
 800I Do Miłosierdzia Bożego z prośbą o uzdrowienie dla Anny Kowalskiej oraz za wszystkich zmarłych.
II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1630Roraty – Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Leokadii Joszko.
1.  Do Bożego Miłosierdzia za wstaw. MBNP, jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przez tych, którzy w czyśćcu oczekują nieba.
2. Za zm. Bronisława Świnogę w 1-rocz. śm. of. sąsiedzi z ul. Bema.
3. Za zm. brata Józefa Słota w 3-rocz. śm., zm. pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
4. Za zm. męża Kazimierza, zm. z rodziny Barcik.
5. Za zm. Lidię Kawka, of. przyjaciółki Renaty.
6. Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. rodziców Otylii i Piotra, zm. teściów Ireny i Janusza, zm. siostrę Ewę i zm. jej męża Mieczysława.
7. Za zm. Rozalię i Józefa Machałów.
8. O dar życia wiecznego dla zm. Wandy Motyka of. rodzina Wyciszczak i Bal.
9.Za zm. Waleriana i Zbigniewa Kucharski, Zofię i Walentego Wójcik, zm. Leokadię Cynkier i zm. rodzinę Łachut.
10.Za zm. babcię Mariannę w 16 rocz. śm., zm. mamę Apolonię w 2 rocz. śm.
11. Za zm. Antoniego Myrcika w 30 dzień po śm., zm. dziadków Elfrydę  i Wilhelma Bączkowiczów.
Sobota, 24 grudnia 2022r.
800I Za zm. rodziców Krystynę i Władysława  Orzechowskich, zm. z rodziny z obu stron.
II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
III Do Miłosierdzia Bożego z prośbą o uzdrowienie dla Anny Kowalskiej oraz za wszystkich zmarłych.
2400PASTERKA
 Niedziela, 25 grudnia 2022r. – Uroczystość Narodzenia Pańskiego.
 730Za zm. Katarzynę Tytko, of. sąsiedzi.
 900Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1030 I Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr.,op. i bł. Boże dla Aleksandry z ok. 40 rocz. ur., o op. Anioła Stróża dla dzieci Oliwii i Szymona oraz o bł. Boże dla całej rodziny.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. męża Jana Perz w rocz. ur. i imienin, zm. rodziców Hołyst, zm. teściów Mariannę i Walentego Perz, zm. rodzeństwo, chrzestnych, bratowe, szwagrów i dziadków oraz zm. kapłanów z naszej parafii.
1200Do Miłosierdzia Bożego  o dar życia wiecznego dla zm. Mieczysława Bieńka, of. syn i córka z  rodz. Bieńków i Węzików.
1600Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr.,op. i bł. Boże dla Ewy Leśniewskiej z ok. 50 rocz. ur. i o bł. Boże dla całej rodziny i przyjaciół.
1700Nieszpory kolędowe
1800 Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr.,op. i bł. Boże dla Ewy z ok. ur. oraz o bł. Boże dla całej rodziny.