OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 04.12.2022

II Niedziela  Adwentu
04.12.2022r.
Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na inwestycje w naszym kościele.

1. Dziś zbiórka do puszek na pomoc dla Kościoła na Wschodzie.
  2. Zapraszamy na nieszpory adwentowe na g. 17.00.
  3. W kancelarii przyjmujemy intencje mszalne na rok 2023.
  4. W sklepiku po każdej Mszy św. można kupować opłatki i świece Caritas.
  5. Na pierwszej stronie gazetki parafialnej znajdziemy pierwszą część tegorocznego planu kolędy. Druga część zamieszona zostanie w przyszłym tygodniu. Całość planu wywieszona jest w gablotkach przed kościołem oraz na naszych stronach internetowych.
  6. W środę o g. 19.00 w kaplicy pod farą adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Odnowę w Duchu Świętym.
  7. W czwartek, 8 grudnia, przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze Św. o g. 7.30, 9.00, 16.00 i 18.00. W tym dniu nie będzie rorat. Jest to patronalne święto Dzieci Maryi. W związku z tym o g. 18.00 odprawiona zostanie Msza Św. w intencji Dzieci Maryi naszej parafii i ich rodzin.
  8. Z boku prezbiterium wyłożone są tzw. „Tytki Miłosierdzia” przeznaczone na dary dla potrzebujących. Składać je można przez cały okres Adwentu w Kawiarence Parafialnej lub Zakrystii.
  9.  Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na Msze Św. roratnie. Od poniedziałku do czwartku i w soboty o g. 7.00, a w piątki o g. 16:30.
  10. Zachęcamy do udziału w świątecznej zbiórce „Paczuszka dla Maluszka”. Wszystkie szczegóły na plakacie w gablotce.  Dary można składać w Kawiarence Parafialnej lub Zakrystii.
  11.  Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do kawiarenki parafialnej.

Kolekta przyszłej niedzieli  przeznaczona będzie na seminarium i diecezję.