INTENCJE MSZY ŚW. od 05.12.2022r. do 11.12.2022r.

Poniedziałek, 05 grudnia 2022r.
700Roraty – Za dusze w czyśćcu cierpiące.
800Za zm. rodziców Władysławę i Kazimierza, zm. ojca Pawła, siostrę Krystynę i zięcia Jurgena.
1800I Za zm. Natalię Skorek w rocz. śm., zm. z rodziny Skorek i Rosikoń.
II Do Trójcy Przenajświętszej za wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdr. i opiekę dla Adama z o. 65-rocz. ur. oraz o bł. B. dla całej rodziny i przyjaciół.
III Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. matki Gertrudy Bochen w 17 – rocz. śm., zm. z rodziny Bochen i Malcher oraz zm. księży z naszej parafii.
Wtorek, 06 grudnia 2022r. – św. Mikołaja, biskupa.
700Roraty – Za zm. Henryka Stolingwa w rocz. śm., zm. żonę, zm. synów, zm. pokrew. i zm. księży z naszej parafii.
800Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I Za zm. rodziców Marię i Franciszka Kolasińskich, brata Wojciecha, zm. z rodziny Wnuk, Świerc, Kolasiński i zm. siostrę Teresę.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Beaty Radwańskiej, of. mama i brat z rodziną.
Środa, 07 grudnia 2022r. – św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła.
700Roraty – Za dusze w czyśćcu cierpiące.
800Do Miłosierdzia Bożego za zm. koleżanki: Wiktorię Sztaba i Urszulę Dittfeld.
1800I Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr.,op. i bł. Boże dla całej rodziny, wnuków i prawnuków.
II Za zm. męża, ojca i dziadka Eugeniusza Skowronek w 1-rocz. śm. i dusze w czyśćcu cierpiące.
Czwartek, 08 grudnia 2022r. – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.
 730Do Op. B i MB Niepokalanie Poczętej z podz. za otrzymane łaski w ciągu 19 lat trwania Jerycha Różańcowego z prośbą o dalsze bł., dary Ducha Św. oraz o potrzebne łaski dla ks. Dawida opiekuna wspólnoty.
 900Za zm. ojca Sylwestra Haśnik o wieczną radość życia wiecznego w dniu 8 rocz. śm., of. Franciszkanie.
1600O dar życia wiecznego dla zm. męża Jana Matysik w 2 rocz. śm., zm z rodzin Soból, Matysik.
1800Za wstaw. MBKrP z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski dla Dzieci Maryi naszej parafii i ich rodzin.
Piątek, 09 grudnia 2022r.
 800I Za zm. ojca Jerzego Kaleja w 100 rocz. ur., zm. matkę Wiktorię.
II Za zm. ks. Franciszka Jastrzębskiego w 20 rocz. śm.
1630Roraty – Za zm. męża Marcelego Dudek w 20 rocz. śm.
1. Za zm. Teresę Grzesiek w 11 rocz. śm., zm. rodziców, teściów, szwagierkę Irenę, szwagra Wolganga, zm. rodzeństwo z obu stron.
2. Za zm. Jana Niedzielę w 7 rocz. śm., zm. z pokrewieństwa Niedziela i Ludwig.
3. Za zm. Marię i Eugeniusza Sokalów, zm. ich rodziców, zm. Helenę, Adama, Monikę.
4. Za zm. z rodzin Paulewicz, Czesnoić, Kyć, Klinkosz i dusze w czyśćcu cierpiące.
5. Za zm. Mariana Dąbkowski, zm. rodziców Marię i Stanisława Dąbkowski, teściów Cecylię i Stanisława Cierpiał, zm. pokrewieństwo z obu stron.
6. Za zm. Edytę Moś w 30-dzień po śm.
7. Za zm Jana Skrodzkiego w 30-dzień po śm., of. sąsiedzi.
8. Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Elżbiety Skrodzkiej w 10 rocz. śm., of. rodzina Skrodzki, Dziewior, Psiuk, Konopka.
9. Za zm. Jana Skrodzkiego w 30 dzień po śm., of. rodzina.
10. Za zm. Krystiana Woszek w 30-dzień po śm., of. mieszkańcy ul. św. Katarzyny.
11. Za zm. rodziców Helenę i Władysława Kanickich, zm. rodziców Józefę i Antoniego Gajek.
12. Za zm. Wojciecha Drosik w 30-dzień po śm.
13. Za zm. Małgorzatę Nieora, of. znajomi.
14. Za zm. Danutę Dłuską w 30-dzień po śm.
15. Za zm. Ewę Matysek zm rodziców, teściów, brata i zm pokrewieństwo.
16. Za zm. rodziców Łucję i Pawła Krus w 85 rocz. ur.
17. Za zm. rodziców z obu stron: Marię i Ludwika Szczepaniak, Henrykę i Izydora Kocik, zm. brata Jana, siostrę Annę, jej męża Józefa i Stefana, brata Kazimierza, żonę Wiesławę, brata Andrzeja.
18. Za zm. Rozalię i Józefa Machałów.
Sobota, 10 grudnia 2022r.
 700Roraty – Za zm. rodziców Bertę i Józefa Rakoczy, siostry Annę, Marię Teresę, szwagrów Franciszka i Piotra, zm. Tadeusza Lazar, teściów Elżbietę i Ryszarda Stafa, zm. Adolfa Noszka, zm. pradziadków i dziadków z obu stron.
800O opiekę Matki Bożej, zdrowie, Dary Ducha św. dla Dawida i Jakuba, ich rodziców, oraz o potrzebne łaski dla nich.
1800_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _.
III Niedziela Adwentu, 11 grudnia 2022r.
 730I Do MB Różańcowej w int. czcicieli i ofiarodawców.
II Do Op. Bożej z prośbą o bł. Boże dla małżeństwa Bożeny i Andrzeja Tarach.
 900O dar życia wiecznego za zm. Zdzisława Marca w 9 rocz. śm., zm z rodzin Marców, Wonglów.
1030Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Rozalii Krakowiak w 18 rocz. śm.
1200Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Bogusława Kanas w 14 rocz. śm., zm. z rodziny, kapłanów z naszej parafii.
1600Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP i Dary Ducha Św. z prośbą o łaskę pomocy w nauce dla Jakuba.
1700Nieszpory adwentowe
1800Za zm. mamę Danutę Kwapulińską w 5 rocz. śm., of. dzieci.