OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 27.11.2022

I Niedziela  Adwentu
27.11.2022r.
Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na remont Domu Księży Emerytów.

1. Zapraszamy na nieszpory adwentowe na g. 17.00.
  2. W kancelarii przyjmujemy intencje mszalne na rok 2023.
  3. Z boku prezbiterium wyłożone są tzw. „Tytki Miłosierdzia” przeznaczone na dary dla potrzebujących. Składać je można przez cały okres Adwentu w Kawiarence Parafialnej lub Zakrystii.
  4. Od jutra serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na Msze Św. roratnie. Od poniedziałku do czwartku i w soboty o g. 7.00, a w piątki o g. 16:30.
  5. W piątek na g. 19.00 zapraszamy młodzież, szczególnie kandydatów do Bierzmowania, na Mszę Świętą.
  6. Zachęcamy do udziału w świątecznej zbiórce „Paczuszka dla Maluszka”. Wszystkie szczegóły na plakacie w gablotce.  Dary można składać w Kawiarence Parafialnej lub Zakrystii.
  7. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca, na nabożeństwa zapraszamy o stałych porach.
  8. W sobotę odwiedzimy z Komunią Świętą chorych i starszych parafian. Chętnych prosimy zgłaszać w zakrystii lub kancelarii.
  9. Z tyłu kościoła wyłożone są koperty zawierające tzw. „wyzwania” na każdy dzień Adwentu. Zachęcamy do wzięcia takiej koperty ze sobą do domu i codziennego losowania kolejnego zadania.
  10.  Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do kawiarenki parafialnej.

Kolekta przyszłej niedzieli  przeznaczona będzie na inwestycje w naszym kościele.