INTENCJE MSZY ŚW. od 28.11.2022r. do 04.12.2022r.

Poniedziałek, 28 listopada 2022r.
 700Roraty – Do Miłosierdzia Bożego z prośbą o uzdrowienie dla Anny Kowalskiej oraz o dar życia wiecznego dla wszystkich zmarłych.
800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Wandy Skowronek w 23-rocz. śm., zm. jej męża Antoniego, zm. córki Rity, syna Stefana, zięciów Henryka i Jerzego, zm. z rodziny Skowronek, Wojtas i Fronczyk.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. męża Radzisława w 19-rocz. śm., zm. rodziców, dziadków i znajomych.
1800I  Do Miłosierdzia Bożego o radość wieczną dla zm. Otylii i Jana Lach, zm. Anny i Grzegorza Kuliś i zm. z rodziny.
II Za zm. Józefa Sleziak w 1-rocz. śm., zm. Mirosława i Henrykę Sleziak i zm. dziadków Fronczek.
Wtorek, 29 listopada 2022r.
800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Stefanii Szroeter, of. rodzina Kowalczyk. II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I O dar życia wiecznego dla zm. Zofii Falińskiej w 43-rocz. śm.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. ojca i dziadka Mariana Dittfeld w 34-rocz. śm., zm. z rodziny Biały i Dittfeld oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
 Środa, 30 listopada 2022r. – św. Andrzeja, Apostoła.
800I Za zm. rodziców i zm. siostrę.
II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800 Msza św. zbiorowa:
1.Do Bożego Miłosierdzia za wstaw. MBNP, jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przez tych, którzy w czyśćcu oczekują nieba.
2. Za zm. Mariana Luścińskiego w 30-dzień po śm.
3. Za zm. matkę Gertrudę Polok w rocz. śm.
4.  Za zm. Władysława Machała w 94 rocz. urodzin.
5. Za zm. Zdzisławę Szymczyk w 30-dzień po śm.
6. Do Miłosierdzia Bożego za zm. Stanisława Jura.
7. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
8. Za zm. Andrzeja Drausa, zm. Stanisława Cackowskiego, zm. z rodzin Draus i Cackowski.
9. Za zm. brata Piotra Szwanda.
10. O dar życia w Królestwie Bożym dla zm. rodziców Marii i Jana Klonek, męża Bronisława, teściów Marii i Franciszka Myrcik, zm. z rodzin Myrcik, Klonek, Milgus, chrzestnych: Magdaleny Janus i Franciszka Jędryka, Marię i Bronisława Szulc i Jana Gomuła.
11. Za zm. Katarzynę Kowalczyk, of. Piotr i Ewa Kościelniak z rodziną.
12. Za zm. Aleksandrę Drozdowską, of. sąsiedzi z ul. Ułańskiej 10b.
13. Za zm. Marię Góra, Leokadię Matkowską i Rutę Czapla.
14. Za zm. kuzynkę Różęmarię Suchanek.
15. Za zm. Aleksandrę Drozdowską, of. Grażyna i Ireneusz Kaźmierscy z Wrocławia. 16. Za zm. rodziców Różę Felisiak w 2-rocz. śm., zm. Edmunda Felisiak, szwagra Jana Sikorę i wszystkich zm. z rodziny.
17. Za zm. Katarzynę Kowalczyk, of. Marysia z Rabki z rodziną, Kasia i Łukasz, Izabela i Kamil z rodziną, Magdalena i Kamil z rodziną.
Czwartek, 01 grudnia 2022r.
 700Roraty – Za zm. Magdalenę Wystemp i dusze w czyśćcu cierpiące.
 800Za zm. Józefa Weicht i zm. z ul. św. Katarzyny, of. mieszkańcy ul. św. Katarzyny.
1800I W int. powołań kapłańskich i zakonnych oraz w int. kapłanów.
II Za zm. Tadeusza Kuzienko w 1-rocz. śm.
Piątek, 02 grudnia 2022r.
 800I W int. czcicieli NSPJ.
II Za zm. rodziców Alfonsa i Zofię, zm. teściów Ludwikę i Stanisława.
1630Roraty –  Do Miłosierdzia Bożego za zm. Halinę Wojtasik w 1-rocz. śm., zm. jej męża, of. koleżanka.
1800W int. Parafian i ofiarodawców.
1900Msza Św. młodzieżowa.
Sobota, 03 grudnia 2022r.  – św. Franciszka Ksawerego, prezbitera.
 700Roraty – Za dusze w czyśćcu cierpiące.
800I W int. czcicieli NSNMP.
II W pewnej intencji.
1800Za zm. ojca Franciszka Wiatrek w rocz. ur., zm. jego żonę Agnieszkę.
II Niedziela Adwentu, 04 grudnia 2022r.
 730Za zm. Reginę i Stanisława Czesnoić i dusze w czyśćcu cierpiące.
 900Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. mamy Wandy Pyki i zm. ojca Jana.
1030I Za zm. męża Sylwestra w rocz. ur.
II Za zm. Zbigniewa Sadowskiego w 30-dzień po śm., zm. rodziców, teściów, brata
 i zm. chrzestną.
1200I O dar życia wiecznego dla zm. Kazimierza Tobór w 8-rocz. śm., zm. rodziców, teściów, siostry oraz o zdrowie dla Marii w dniu ur.
II Za zm. żonę, mamę i babcię Małgorzatę Nieora w 30-dzień po śm. oraz prosząc
o zdrowie i bł. B. wszelkie łaski dla Katarzyny z ok. 35-rocz. ur.
1600Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dary Ducha Św., zdr.,op. i bł. Boże dla Heleny Adamczuk z ok. 15-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
1700Nieszpory adwentowe
1800Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr.,op. i bł. Boże dla Jerzego Winiarskiego z ok. 88-rocz. Ur i jego żony Marianny Winiarskiej z ok. 86-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.