OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 20.11.2022

Niedziela – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
20.11.2022r.
Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na ogrzewanie naszego kościoła.

1. Zapraszamy na nieszpory niedzielne na g. 17.00.
  2. W kancelarii przyjmujemy intencje mszalne na rok 2023.
  3. W środę o g. 19.00 w kaplicy pod farą adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.
  4. W czwartek o g. 17.30 spotkanie „Mamy u Mamy”. Wszystkie mamy zapraszamy do parafialnej kawiarenki.
  5. Wszystkie dzieci zapraszamy na Mszę Szkolną w piątek o g. 16.30.
  6. W sobotę wspólnota rodzin Odnowy w Duchu Św. „Michael” zaprasza rodziny z dziećmi i nie tylko na Eucharystię o godz. 10.30.
  7. Również w sobotę Jerycho Różańcowe zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu. Rozpoczęcie po Mszy Św. porannej, zakończenie o 21.00.
  8. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Okres Adwentu. Tego dnia przypada również 23. rocznica poświęcenia naszego Kościoła. O godz. 12.00 zostanie odprawiona Msza Św. w intencji budowniczych naszej świątyni, byłych proboszczów, wikarych, parafian oraz wszystkich naszych dobrodziejów. Serdecznie zapraszamy.
  9.  Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do kawiarenki parafialnej.

Kolekta przyszłej niedzieli  przeznaczona będzie na remont Domu Księży Emerytów.