INTENCJE MSZY ŚW. od 21.11.2022r. do 27.11.2022r.

Poniedziałek, 21 listopada 2022r. – Ofiarowanie Najśw. Maryi Panny.
 800I   Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr.,op. i bł. Boże dla Marii z ok ur.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego za zm. Lidię Białczyk.
1800I Za zm. brata  Michała Kaczmarczyk w 2 rocz. śm., brata Karola w 16 rocz. śm., męża Jana Malinowskiego w 3 rocz. śm. oraz zm. rodziców i dziadków prosząc o miłosierdzie Boże i życie wieczne.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego za zm. Wiesława Zielińskiego w 8 rocz. śm.
Wtorek, 22 listopada 2022r. – św. Cecylii, dziewicy i męczennicy.
 800I Za zm. Eryka Świder w 40 rocz. śm., zm. z rodziny Świder.
II O potrzebne łaski, zdrowie Boże bł. dla Jacka z ok ur.
1800I Za zm. syna Karola Broda, męża Marka Broda, zm. Gerarda Kawalec, zm. teściów i dziadków.
II Za zm. ojca Aleksandra Piskorskiego w 25 rocz. śm. i 95 rocz. ur., zm. matkę Monikę Piskorską.
 Środa, 23 listopada 2022r.
800I Za zm. Krystynę Kalinowską w 6 rocz. śm., męża Janusza i zm. z rodziny.
II Za zm. Władysławę Baran.
1800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego za zm. mamę Eulalię Turyńską w 1 rocz. śm., zm. ojca Tadeusza.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego za zm. męża Pawła
Czwartek, 24 listopada 2022r. – śś. Męczenników Andrzeja Dung – Lac i Towarzyszy.
 800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego za zm. Józefa Kuleja of. sąsiedzi z ul. Kościuszki 10.
II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
III  Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego za zm. dziadków Marię i Franciszka, Martę i Juliusza, zm. teściów Gertrudę i Jerzego, zm. kapłanów.
1800I Za zm. Łucję Grzeszczyk w rocz. ur, zm męża Waltra Grzeszczyk, siostrę Brygidę Skiba
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego za zm. Renatę i Gerarda, Irminę i Helmuta, Annę i Ignacego oraz za zm. kapłanów z naszej parafii.
Piątek, 25 listopada 2022r.
 800I Za dusze w czyśćcu cierpiące.
II Za zm. Reginę Ogos oraz o Boże bł. dla rodziny of. siostra i dzieci z rodziną.
1630Msza Św. szkolna : Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego za zm. Barbarę Stolarczyk, of. koleżanki z PKO.
1800 Msza św. zbiorowa:
1. Za zm. Jerzego Połomskiego w rocz. śm.
2. Za zm. Alfreda Małyska w 10 rocz. śm.
3. Za zm. brata Gintra Kischel w 83 rocz. ur., zm. rodziców Martę i Reinholda, zm. z rodziny Kischel.
4. Za zm. Stefanię Szroeter w 30-dzień po śm.
5. Za zm. Ewę Zalewską w 30-dzień po śm.
6. Za zm. Henryka Zalewskiego w rocz. ur.
7.Za zm. Gerarda Szroeter w rocz. śm.
8.Za zm. męża Jana Bigos w 1 rocz. śm.
9.Za zm. męża Norberta Badura, zm. dziadków Rozalię i Feliksa Spyra, ciocię Luizę, zm. Jana Poloczek, Małgorzatę i Karola Spyrka, zm. Hildegardę i Józefa Spałek, zm. z pokrewieństwa.
10. O dar życia wiecznego dla zm. rodziców Łucję i Rudolfa Madeja, Marię i Huberta Miklis, zm. brata Grzegorza, zm. babcię Marię i Helenę oraz zm. z rodziny.
11. O dar życia w Królestwie Bożym za zm. Olgę i Rudolfa Opieli, ich zm. rodziców i rodzeństwo oraz zm. z rodzin Myrcik, Opiela.
12.Za zm. dziadków Rozalię i Józefa Machałów.
Sobota, 26 listopada 2022r.
 800I Za żyjących i zmarłych członków Jerycha Różańcowego  i czcicieli cudownego medalika z prośbą o dalsze bł. i potrzebne łaski dla ks. opiekuna Dawida.
II Za zm. matkę Janinę Sarnicką  w rocz ur.
1800I  O dar życia wiecznego za zm. Reginę Ogos w 30 dzień po śm.
II  Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego za zm. Marka Głąbica w 1 rocz. śm.
I Niedziela Adwentu, 27 listopada 2022r.
 730Za zm. z rodzin Radomskich, Orlańskich i dusze w czyśćcu cierpiące.
 900I Za zm. Eleonorę Zajączkowską w 1 rocz. śm.
II Za zm. rodziców z rodziny Szwed i Lisek, o łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie.
1030O dar życia wiecznego za zm. Antoniego Gawora w rocz. ur. oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
1200I W int. budowniczych naszego kościoła, księży posługujących w naszej parafii, parafian oraz wszystkich dobrodziejów.
II Za zm. Krzysztofa Leciejewskiego, of. rodzina Daniłowicz.
1600Chrzty i Roczki :
1. Ignacy, Henryk Szafraniec (chrzest)
2. Zuzanna, Amelia Lalewicz (chrzest)
3. Amelia Jurczyk (chrzest)
1700Nieszpory adwentowe
1800Za zm. ojca Emila Krzykała, mamę Jadwigę, zm. z rodzin Krzykała, Chucher, Wróż.