OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 13.11.2022r.

XXXIII Niedziela Zwykła

13.11.2022r.

Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na seminarium i diecezję.

1. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na Kościół w Potrzebie.
  2. Zapraszamy na nieszpory niedzielne na g. 17.00.
  3. W środę o g. 19.00 w kaplicy pod farą adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.
  4. Wszystkie dzieci zapraszamy na Mszę Szkolną w piątek o g. 16.30.
  5. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie w piątek o g. 19:00 do salek katechetycznych.
  6. Również w piątek na godz. 20.00 zapraszamy do kaplicy pod farą na adorację Najświętszego Sakramentu prowadzoną przez wspólnotę Domowego Kościoła.
  7. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Chrystusa Króla. Jest to patronalne święto ministrantów. W związku z tym w przyszłą sobotę o g. 18.00 odprawiona zostanie Msza Św. w intencji Liturgicznej Służby Ołtarza naszej parafii. Po uroczystej Mszy zapraszamy wszystkich ministrantów i ich rodziców do naszej kawiarenki parafialnej na spotkanie z księdzem opiekunem.
  8. W kancelarii przyjmujemy intencje jubileuszowe na rok 2023.
  9.  Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do kawiarenki parafialnej.

Kolekta przyszłej niedzieli  przeznaczona będzie na ogrzewanie naszego kościoła.