INTENCJE MSZY ŚW. od 14.11.2022r. do 20.11.2022r.

Poniedziałek, 14 listopada 2022r.
 800I Za zm. Władysławę Bukowską, zm. z rodzin: Mikołajczyk, Makowiec, Olszok i zm. kapłanów z naszej parafii.
II O spokój duszy dla zm. męża Mirosława Stróżyk w 9-rocz. śm., zm. szwagra Adama, zm. rodziców Lucynę i Ryszarda Maciejewskich.
III Do Bożego Miłosierdzia o dar życia wiecznego dla zm. Jerzego Pietruszki.
1800I Za zm. Zofię Dachowską w rocz. śm.
II Za zm. Marię Sikorską w 14-rocz. śm., zm. siostrę Janinę, zm. rodziców Helenę i Mariana Sikorskich.
Wtorek, 15 listopada 2022r.
 800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Jerzego Pietruszki.
II Za zm. córkę Małgorzatę, męża Jerzego i dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I Za zm. Bożenę Kieres w rocz. śm., zm. matkę Mariannę, brata Piotra i zm. kapłanów z naszej parafii.
II O dar życia wiecznego dla zm. Reginy Kluczek w 1-rocz. śm., zm. Klary Bogawskiej i zm. Małgorzaty Kret.
 Środa, 16 listopada 2022r.
800I Za zm. Zdzisława Franusa, zm. Bronisławę Drozdza, zm. Barbarę Kwaśnik, Gabrielę Brodacką – Horzelę, Krystynę Cieślik i zm. Mariana Ciupę.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Janiny Gola – Tworek, of. koleżanki.
III Do Bożego Miłosierdzia o dar życia wiecznego dla zm. rodziców Marii Kandzia w 2-rocz. śm., Pawła Kandzia w 10-rocz. śm., zm. z rodzin Kandzia i Sog.
1800I Za zm. Józefa Weicht i zm. z ul. św. Katarzyny, of. mieszkańcy ul. św. Katarzyny.
II _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _.
Czwartek, 17 listopada 2022r, – św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy.
 800I Za zm. Karola Smierna, of. mieszkańcy z ul. Opatowickiej.
II O spokój duszy dla zm. mamy i córki Jolanty Adamskiej w 1-rocz. śm.
III  Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr.,op. i bł. Boże dla Elżbiety z ok. imienin i 92-rocz. ur.
1800I Za wstaw. MBKrP i św. Elżbiety, prosząc o zdrowie dla żyjących i spokój wieczny dla zmarłych członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
II O dar życia wiecznego dla  zm. rodziców, teściów, rodzeństwo, szwagrów i szwagierkę.
Piątek, 18 listopada 2022r,- bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.
 800I Do Miłosierdzia Bożego  o dar życia wiecznego dla zm. męża Waleriana Wilczek
w 4-rocz. śm. i w dniu jego urodzin, zm. rodziców i zm. księży z naszej parafii.

II Za zm. matkę Stefanię, ojca Antoniego Stanisz, zm. brata Jacka Stanisz, zm. ciocię Anielę i zm. z rodziny.
1630Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. rodziców Zofii i Bronisława Petrolewicz i zm. z rodziny.
1800 Msza św. zbiorowa:
1. Za zm. Józefa Nowak, zm. rodziców z obu stron, zm. Helenę i Eryka Renka, zm. Małgorzatę i Henryka Gołkowskich, zm. Alicję i Antoniego Kuc i zm. z pokrew. z obu stron.
2. Za zm. męża Henryka Gwóźdź, zm. rodziców Józefa i Marię, Jana i Bronisławę oraz zm. z pokrewieństwa z obu stron.
3. Za zm. babcię i prababcię Łucję Stolka w 30-dzień po śm.
4. Do Miłosierdzia Bożego  o pokój wieczny dla zm. męża Kazimierza Zawiślaka w 20-rocz. śm., zm. rodziców, teściów, zm. z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.
5. O spokój duszy dla zm. Marka Kulik, zm. rodziców Floriana i Heleny.
6. Za zm. Wiolettę i Pawła Rychlewskich, zm. Cezarego i Stanisława Rachwał, Antoniego i Krystynę Warzecha, zm. dziadka Antoniego Warzecha i dusze w czyśćcu cierpiące.
7. Za zm. z rodzin Paulewicz, Czesnoić, Kyć, Klinkosz i dusze w czyśćcu cierpiące.
8. Za zm. Annę, Grażynę, Bernardynę Zbiorowskie, zm. Adama Kanasa, zm. z rodzin Zbiorowski i Kanas.
9. Za zm. z rodzin Kurek, Gwóźdź, Pawłowski, Sobański, Siciński, zm. Dorotę Orłowską i Marię Gudz.
Sobota, 19 listopada 2022r.
 800Za zm. rodziców Monikę i Eryka Gincel, ojca Stefana Bielat, zm. dziadków Gincel i Foks.
1800I Za wstaw. MBKrP z prośbą o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Liturgicznej Służby Ołtarza naszej parafii oraz rodzin ministrantów.
II Do Miłosierdzia Bożego  o dar życia wiecznego dla zm. męża i ojca Jana Skórkę w 11-rocz. śm., zm. z rodzin Skórka, Skalik i zm. księży z naszej parafii.
III Do Miłosierdzia Bożego za zm.  męża Franciszka Smudę w 2-rocz. śm. i zm. jego rodziców.
Niedziela 20 listopada 2022r.– Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata,
 730O dar życia wiecznego dla zm. mamy Józefy Kapusteckiej w rocz. śm., zm. dziadków Katarzynę i Józefa.
 900Za zm. rodziców Emilię i Władysława, zm. męża Juliana i zm. rodzeństwo.
1030I O dar życia wiecznego dla zm. Edmunda Jankowskiego w 2-rocz. śm. II  Do Miłosierdzia Bożego za zm. Andrzeja Pietruszka, of. koleżanki żony.
1200Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. rodziców Grażyny i Mariana, brata Andrzeja Kowalczyk.
1600Do Miłosierdzia Bożego za zm. męża Jerzego Stolarczyka w 15-rocz. śm., zm. synową Agnieszkę Stolarczyk, zm. Katarzynę Brol, zm. rodziców Józefa i Janinę Zawojskich, zm. teściów Stolarczyków, zm. z rodziny Dyniów, Grzelczyków i Cieślaków.
1700Nieszpory niedzielne.
1800O Boże Miłosierdzie i dar Nieba dla zm. Małych Rycerzy z Tarnowskich Gór i za dusze w czyśćcu cierpiące, a także we wszystkich intencjach, które zanoszą Mali Rycerze zgodnie z wolą Bożą, of. grupa modlitewna Małych Rycerzy.