OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 30.10.2022

XXXI Niedziela Zwykła
30.10.2022r.

Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na Misje.

1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, dziś o g. 17.00, a w poniedziałek o 17.15.
  2. We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. jak w każdą niedzielę za wyjątkiem Mszy św. o godz. 16.00. W tym dniu zapraszamy na procesje na cmentarzach w naszym mieście. Nasza parafia o godz. 14.30 na cmentarzu komunalnym będzie prowadzić procesję oraz różaniec za zmarłych. W tym dniu kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  3. Od środy do przyszłego wtorku włącznie Różaniec za zmarłych. W tygodniu o godz. 17.15, a w niedzielę o godz. 17.00. Wypominki za zmarłych można składać w zakrystii lub kancelarii.
  4. Od 1 do 8 listopada, odwiedzając cmentarz i modląc się za zmarłych, można uzyskać odpust zupełny, który może być ofiarowany za dusze w czyśćcu cierpiące.
  5. W środę o g. 19.00 w kaplicy pod farą adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.
  6. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Na nabożeństwa zapraszamy o stałych porach.
  7. W piątek zapraszamy wszystkie dzieci na Mszę Szkolną o g. 16.30, a młodzież na Mszę młodzieżową o g. 19.00.
  8. W sobotę odwiedzimy z Komunią Świętą chorych i starszych parafian. Chętnych prosimy zgłaszać w zakrystii lub kancelarii.
  9. Od piątku  04.11. w kancelarii przez dwa tygodnie przyjmujemy intencje jubileuszowe na rok 2023.
  10.  Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do kawiarenki parafialnej.

Kolekta przyszłej niedzieli  przeznaczona będzie na inwestycje w naszym kościele.