INTENCJE MSZY ŚW. od 30.10.2022r. do 06.11.2022r.

Poniedziałek, 31 października 2022r.
 800I Do Bożego Miłosierdzia o dar życia wiecznego dla zm. Jerzego Pietruszki.
II O dar życia wiecznego dla zm. Zofii i Cezarego.
1800I Za zm. Huberta Kaczmarek, zm. z rodziny Kaczmarek.
II Za zm. Marię Krupską.
Wtorek, 01 listopada 2022r. – Uroczystość Wszystkich Świętych.
 730Do Bożego Miłosierdzia o dar życia wiecznego dla zm. Jerzego Pietruszki.
 900Za zm. rodziców Franciszka i Bronisławę Śmigiel, zm. córkę Annę, siostrę Zofię, zm. braci i dusze w czyśćcu cierpiące.
1030Za zm. Krystynę Przybysz w rocz. śm., zm. z rodzin Przybysz i Kacprowskich.
1200O dar życia wiecznego dla zm. Edmunda Jankowskiego w rocz. ur. i imienin oraz o bł. B. dla rodziny.
1800Za zm. Marka Brodę, zm. Karola Brodę, zm. rodziców i dziadków.
 Środa, 02 listopada 2022r. – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych.
800I Za zm. księży Franciszka Jastrzębskiego, ks. Pawła Bekiesza i zm. ks. Piotra Bursego.
II Do Bożego Miłosierdzia o dar życia wiecznego dla zm. Jerzego Pietruszki.
1800I Za zm. matkę Agnieszkę Wiatrek w 1-rocz. śm.
II Msza św. zbiorowa:
1. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. kuzyna Tomasza Stollarka.
3. Za zm. Grzegorza Olczyk, of. sąsiedzi z ul. Hallera i XI Pułku Piechoty.
4. O dar życia wiecznego dla zm. męża Adama Tarnowskiego w 30-rocz. śm.
5. Za zm. ojca Pawła, zm. rodziców Kazimierza i Władysławę, zm. zięcia Jurgena i siostrę Krystynę.
6.  Za zm. Jana i Marię Kij, zm. rodziców.
7. Za zm. Anastazję Marszalek,  jej dwóch zm. mężów  i syna Czesława.
8. O dar życia wiecznego dla zm. rodziców Hildegardy i Pawła Musialik, zm. Józefa Pisalskiego, brata Ottokara Pisalskiego, zm. siostry Marii, zm. Henryka Rosłaniec, Beaty Maniok-Zapotoczny, Stanisława Maniok, Henryka i Stefanii Korzyńskich, Michaliny, Moniki Roch-Mrozek, Romana Brodziaka, dziadków z obu stron, Bolesława Grucy, Krystyny Lupy, zm. Marcina, zm. rodziców i zm. Jana Wiatowskiego.
9. Za zm. rodziców Mariannę i Antoniego Pasierb, brata Romana, żonę Zofię, ich syna Antoniego i zm. z rodziny.
10. Za zm. rodziców Stefanię i Andrzeja Jasyk, siostrę Janinę, brata Stanisława, Andrzeja, Jana i zm. z rodziny.
. Za zm. Rozalię, Józefa i Władysława Machałów.
Czwartek, 03 listopada 2022r.
 800I  Do Bożego Miłosierdzia za zm. koleżankę szkolną Gertrudę Moch.
II Do Bożego Miłosierdzia o dar życia wiecznego dla zm. Jerzego Pietruszki.
1800I W int. powołań kapłańskich i zakonnych oraz w int. kapłanów.
II  Do Bożego Miłosierdzia o pokój wieczny dla zm. rodziców Anny i Kazimierza Pawelak, zm. ich rodziców i rodzeństwo.
Piątek, 04 listopada 2022r.
 800I W int. czcicieli NSPJ.
II Za zm. męża Gerarda w 3-rocz. śm., zm. jego rodziców, teściów, siostrę, szwagrów, dziadków z obu stron, zm. księży z naszej parafii i dusze w czyśćcu cierpiące.
1630Msza św. szkolna: Do Bożego Miłosierdzia o dar życia wiecznego dla zm. Jerzego Pietruszki.
1800W int. Parafian i ofiarodawców.
1900Msza św. dla młodzieży.
Sobota, 05 listopada 2022r.
 800I W int. czcicieli NSNMP.
II Do Bożego Miłosierdzia o dar życia wiecznego dla zm. Jerzego Pietruszki.
III Do Bożego Miłosierdzia o dar życia wiecznego dla zm. Alicji Kawiak w 2-rocz. śm.
1800I Za zm. Barbarę Kaczmarczyk w 2-rocz. śm., zm. Helenę Kaczmarczyk w 20-rocz. śm., zm. z rodziny i  dusze w czyśćcu cierpiące.
II Za zm. Krzysztofa Leciejewskiego w 30-dzień po śm.
XXXII Niedziela Zwykła 06 listopada 2022r.
 730Do Bożego Miłosierdzia o dar życia wiecznego dla zm. Jerzego Pietruszki.
 900Do Ducha św. prosząc o potrzebne łaski i błogosławieństwo dla syna Marcina z ok. ur. i bł. B. dla jego rodziny.
1030I Do Bożego Miłosierdzia o dar życia wiecznego dla zm. Elżbiety Bieniek w 100-rocz. ur., zm. z rodziny Bieniek, Dobiosz, Glück, Kwolek i Czajka.
II Do Anioła Stróża z prośbą o bł. Boże w int. Sebastiana Kiczki z ok. 2-rocz. ur., o zdrowie i bł. B. dla brata Kacpra Kiczki i o spokój duszy dla zm. Krzysztofa Kiczki.
1200Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. z rodziny Żurek i Imielski
1600O dar życia wiecznego dla zm. Patryka Lebek w 12-rocz. śm.
1700Nabożeństwo różańcowe.
1800Do Miłosierdzia Bożego o pokój wieczny dla zm. rodziców Anny i Juliusza Makowskich, zm. siostry Alicji Zarańskiej, zm. siostrzeńca Tomasza Zarańskiego, matki chrzestnej Marii Dobrzańskiej, zm. ojca chrzestnego Józefa Baran z żoną.