OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 16.10.2022

Niedziela  – Uroczystość św. Jadwigi Śląskiej
16.10.2022r.
Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na seminarium i diecezję.

1. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. Od poniedziałku do soboty o g. 17.15, a w niedzielę o g. 17.00.
  3. W środę na g. 18.00 zapraszamy na Mszę Św., a po niej na Adorację Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie.
  4. W czwartek o 18.45 Różaniec ulicami naszego miasta. Rozpoczęcie w parafii św. Piotra i Pawła, zakończenie w naszej parafii. W tym dniu nie będzie różańca o g. 17:15.
  5. W piątek zapraszamy wszystkie dzieci na Mszę Szkolną o g. 16.30.
  6. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie w piątek o g. 19:00 do salek katechetycznych.
  7. Spotkanie Róż Różańcowych odbędzie się w przyszłą niedzielę w kawiarence po Nabożeństwie Różańcowym.
  8. W sobotę w parafii w Opatowicach odbędzie się pierwsze spotkanie dla młodzieży studiującej i pracującej. Rozpoczęcie Mszą Św., o g. 18.00.
  9. Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do kawiarenki parafialnej.

Kolekta przyszłej niedzieli  przeznaczona będzie na ogrzewanie naszego kościoła.