INTENCJE MSZY ŚW. od 17.10.2022r. do 23.10.2022r.

Poniedziałek, 17 października 2022r. – św Ignacego Antiocheńskiego.
 800I Za zm. wujka Jana w rocz. ur., zm. siostrę Ilonę, zm. z rodziny, zm. kapłanów
z naszej parafii.
II W intencji Bogu wiadomej.
1800I Za zm. Jerzego Pietruszkę.
II Za zm. rodziców Anielę i Władysława Gardy, zm. braci Jana i Mariana, zm. z rodzin Gardy, Stasiak, Jeziorski i dusze w czyśćcu cierpiące.
Wtorek, 18 października 2022r. – św. Łukasza Ewangelisty
II Za zm. Jerzego Pietruszkę.
1800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. męża Mariana Kos w 1-rocz. śm., zm. z rodzin Kos, Małyska i Nowicki.
II Za zm. Zenobię Łubińską, Czesława Łubińskiego, Władysława Dudę, Angelikę Ruraińską i zm. z rodziny.
 Środa, 19 października 2022r.
II Za zm. Jerzego Pietruszkę.
1800I O dar życia wiecznego dla zm. Ireny Janus, Bolesława Miśków, of. przyjaciele z Ligii Ochrony Przyrody.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Helgi Pil, Elzy Holland, Wilmy Finder, Heleny Jurak, Marty Szmitz, Eryki Nikiel i dusze w czyśćcu cierpiące.
Czwartek, 20 października 2022r.św. Jana Kantego.
II Za zm. Jerzego Pietruszkę.
1800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Łucji Gołkowskiej, zm. dwóch mężów, syna Stanisława, córki Haliny, zm. siostry, brata i dwóch szwagrów.
II   Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze bł. B. zdrowie dla Magdaleny i Marcina z ok 15 rocz. ślubu. i o bł. Boże dla córek Soni i Aleksandry.
Piątek, 21 października 2022r.
 800I Za zm. Marię Krupską.
II Za zm. Jerzego Pietruszkę.
1630Msza św. szkolna:  Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Zofii
 i Bronisława Petrolewicz, zm. z rodziny Petrolewicz, Góral, Kaczmarczyk, Piekarczyk i Magalas.
          1800          Msza św. zbiorowa:
1. Za zm. Stefanię Kołodziejczyk w rocz. śm., zm. z rodziny, pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za zm. Mariana Gurbała, zm. z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.
3. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
4. Za zm. rodziców Helenę i Rufina Kontny, zm. dziadków z obu stron, ciocię Małgorzatę, matkę chrzestną Janinę, zm. jej męża Czesława, zm. z rodziny Kontny, Bednarczyk i dusze w czyśćcu cierpiące.
5. Za zm. mamę Apolonię w 30-dzień po śm.
6. Za zm. Franciszka, Martę, Irenę, Józefa Słota, zm. teściów Józefa, Weronikę
i Kornelię Płaczek, zm. dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące.
7. Za zm. Janinę Tworek – Gola w 30-dzień po śm.
8. Za zm. rodziców Franciszka i Marię Lukosz, zm. z rodzin Lukosz i Szweda.
9. Za zm. Barbarę Stolarczyk, of. koleżanki z PKO.
10. Za zm. Andrzeja Pietruszkę, of. koleżanki żony.
Sobota, 22 października 2022r. św. Jana Pawła II, papieża.
 800I Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr.,op.
i bł. Boże dla Franciszka i Krystyny Pindralów z ok. 50-rocz. ślubu i o bł. B. dla całej rodziny.
II Za zm. Jerzego Pietruszkę.
1800Do Miłosierdzia Bożego o dar nieba dla zm. Doroty Król w rocz. ur. i zm. z rodziny Brzęk i Król.
XXX Niedziela Zwykła 23 października 2022r.
 730Za zm. Jerzego Pietruszkę.
 900Za zm. męża Zbigniewa Pigieł, zm. rodziców, dziadków z obu stron, zięcia Piotra, siostrę Teresę.
1030Za zm. Jana Sójkę w 31 rocz. śm.
1200I Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze bł. B., zdrowie dla Elżbiety Kiczki z ok ur. oraz opiekę dla całej rodziny i przyjaciół.
II  Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. mamy Ludwikę Kanas w 19 rocz. śm., zm. ojca Bogusława, zm. z rodzin Kanas, Rencarz oraz zm. księży z naszej parafii.
1600Chrzty i Roczki:
1. Wiktoria, Weronika Wicher (chrzest)
1700Nabożeństwo różańcowe.
1800Do Miłosierdzia Bożego i Patronów Polski w int. Ojczyzny, o duchową odnowę, zaangażowanie w życie kościoła i wybory zgodne z wolą Bożą dla Wspólnoty Małych Rycerzy Miłosiernego Serca Jezusowego, ich rodzin oraz sympatyków Małych Rycerzy.