OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 02.10.2022

XXVII  Niedziela  Zwykła
02.10.2022r.
Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na inwestycje w naszym kościele.

1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby Caritas diecezji i parafii.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. Od poniedziałku do soboty o g. 17.15, a w niedzielę o g. 17.00.
  3. Dziś po wieczornej Mszy św. w kościele spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św.
  4. W środę o g. 19.00 w kaplicy pod farą adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Nabożeństwo o stałej porze.
  6.  Zapraszamy wszystkie dzieci na Mszę szkolną w piątek na g. 16.30.
  7. Również w piątek o g. 19.00 Msza młodzieżowa. Szczególnie zapraszamy na nią młodzież pierwszych klas szkoły średniej, chcącą rozpocząć w naszej parafii przygotowanie do przyjęcia sakramentu Bierzmowania. Po Mszy młodzieżowej w kościele pierwsze spotkanie organizacyjne.
  8. Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o g. 10.00. Zapraszamy wszystkie dziewczęta chętne do włączenia się do tej wspólnoty. Również w sobotę o g. 11.30 zbiórka Ministrantów. Zapraszamy serdecznie wszystkich chłopców chętnych do włączenia się do tej grupy.
  9. Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej.

Kolekta przyszłej niedzieli  przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.