INTENCJE MSZY ŚW. od 03.10.2022r. do 09.10.2022r.

Poniedziałek, 03 października 2022r.
II Za zm. Marię Krupską.
1800I  O dar życia wiecznego dla zm. dziadków Jana i Pelagii Bartylak, zm. Jana i Zofii Pyka oraz zm. z rodziny.
II Za zm. koleżankę Gizelę Zimerman-Drzyzga w rocz. ur., of. koleżanka Marta.
Wtorek, 04 października 2022r. – św. Franciszka z Asyżu
800I Za zm. męża i ojca Krzysztofa Stroba.
II Za zm. męża Andrzeja, zm. rodziców, teściów, siostry, braci, siostrzenicę
i siostrzeńca, zm. szwagrów i zm. pokrewieństwo.
1800I Za wstaw. MBKrP i św. Franciszka prosząc o zdrowie dla żywych i spokój wieczny dla zm. członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
II Za zm. rodziców Agatę i Ryszarda Browarczyk, zm. z rodziny Browarczyk
i Poloczek.
 Środa, 05 października 2022r. – św. Faustyny Kowalskiej
800I Za zm. męża i ojca Krzysztofa Stroba.
II Za zm. dziadków Annę i Stanisława Makowiec, zm. Michała, zm. z rodziny Mikołajczyk, zm. pokrewieństwo i zm. kapłanów z naszej parafii.
1800 Msza św. zbiorowa:
1. Za zm. rodziców, dziadków, brata, zm. pokrewieństwo z obu stron, zm. księży
z naszej parafii i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za zm. Andrzeja Labus, of. sąsiedzi z ul. Korczaka 5.
3. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
4. Za zm. Kazimierza Pawlusińskiego, zm. z rodziny Trybus, Kotisz, Stępień, Paliga
 i Skornia.
5. Za zm. mamę Ewę Krawczyk w 3-rocz. śm.
6. Za zm. syna Andrzeja Boroń, męża Piotra i zm. rodziców.
7.Za zm. Bronisława Myślińskiego  w 100 rocz. ur, zm. z rodziny.
8. Za zm. dziadków Rozalię i Józefa Machałów.
Czwartek, 06 października 2022r.
 800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. z rodzin Bański, Jaksik, Koza, Lipiński, Maroszek, Masarczyk i Ryborz.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. siostry Ireny Fronczyk
w 17-rocz. śm., zm. jej męża Jana, zm. ich syna Leszka, zm. z rodzin Fronczyk, Skowronek i Wojtas.
1800I W int. powołań kapłańskich i zakonnych oraz w int. kapłanów.
  Piątek, 07 października 2022r. – Najśw. Maryi Panny Różańcowej
 800I W int. czcicieli NSPJ.
II Za zm. męża i ojca Krzysztofa Stroba.
III Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. wnuka Patryka w 17-rocz. śm., zm. dziadków, zm. z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.
1630Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr.,op.
i bł. Boże dla Marii Bobek z ok. 82-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
1800W int. Parafian i ofiarodawców.
1900Msza św. dla młodzieży.
Sobota, 08 października 2022r.
 800I W int. czcicieli NSNMP.
II Za zm. męża i ojca Krzysztofa Stroba.
III O opiekę Matki Bożej zdrowie Dary Ducha św. dla Dawida i Jakuba, ich rodziców, oraz o potrzebne łaski dla nich.
1800Za zm. rodziców Agnieszkę i Kacpra Lenart, zm. z rodzin Grzybowski, Lenart,  zm. kapłanów, dusze opuszczone.
XXVIII Niedziela Zwykła, 09 października 2022r.
 730Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. męża Stefana Skowronek w 8 rocz. śm., zm. teścia Antoniego w 32 rocz. śm., zm. z rodzin Skowronek, Wojtas, Fronczyk.
 900I Za zm. męża Franciszka w 19 rocz. śm. zm jego rodziców, siostrę , szwagra i zm. pokrewieństwo.
II Za zm. męża i ojca Krzysztofa Stroba.
1030Za zm. ojca Herberta Zieliński , matkę Magdalenę, męża Pawła, córkę Danutę Skutnik, brata Ryszarda Zieliński.
1200Do Op. Bożej przez wstaw. Matki Bożej Śnieżnej, z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą op., bł. Boże i zdrowie dla Niny i Adama Ochmanów z ok. 35 rocznicy ślubu, Małgorzaty i Dominika Ochmanów z ok. 7 rocznicy ślubu, Bożeny i Artura Twardawa z ok. 30 rocznicy ślubu oraz bł. Boże dla Rodziny, Przyjaciół i Dobrodziejów.
1600Chrzty i Roczki: 1. Anna Kamyczek (chrzest)
2. Julia , Maria Rogozińska (chrzest)
1700Nabożeństwo różańcowe.
1800O Dary Ducha Św. i bł. Boże dla Roberta Sygi z ok 18 rocz. ur. I bł Boże dla całej rodziny.