OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 25.09.2022

XXVI  Niedziela  Zwykła
25.09.2022r.
Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na remont Domu Księży Emerytów.

1. Zapraszamy na nieszpory niedzielne na g. 17.00 .
  2. W środę o g. 19.00 w kaplicy pod farą adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.
  3. Zapraszamy wszystkie dzieci na Mszę szkolną w piątek na g. 16.30.
  4. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo o stałej porze. W tym dniu odwiedzimy z Komunią Świętą chorych i starszych parafian. Zgłoszenia prosimy składać w zakrystii  lub kancelarii.
  5. Również w sobotę rozpoczyna się miesiąc październik. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. Od poniedziałku do soboty o godz. 17.15, a w niedzielę o godz. 17.00.
  6. Z tyłu kościoła oraz w kancelarii i zakrystii dostępne są formularze „Zgłoszenia dziecka do Pierwszej Komunii św.” Prosimy rodziców dzieci klas trzecich, chcących przygotować swoje dzieci do I Komunii św. o wypełnienie takiego formularza i złożenie go w zakrystii bądź kancelarii parafialnej do przyszłej niedzieli. Pierwsze spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej.
  7. Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej.
  8. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na potrzeby Caritas diecezji i parafii.

Kolekta przyszłej niedzieli  przeznaczona będzie na inwestycje w naszym kościele.