INTENCJE MSZY ŚW. od 26.09.2022r. do 02.10.2022r.

Poniedziałek, 26 września 2022r.
 800I Za zm. męża i ojca Krzysztofa Stroba.
II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I  Do Miłosierdzia Bożego za zm. męża Marka Perki w 1-rocz. śm., zm. rodziców Alinę i Władysława Reglin, zm. siostrę Teresę Wojnowską, zm. teściową Joannę Kubicką, szwagra Janusza Perki, zm. Zofię Szromek, zm. Alfreda Wręczyckiego, zm. Beatę Mirgę i wszystkich zm. z rodziny.
II Za zm. córkę Nikolę, zm. ojca Sylwestra i ojca Jana.
Wtorek, 27 września 2022r, św. Wincentego a Paulo, prezbitera.
800I Za zm. męża i ojca Krzysztofa Stroba.
II Za zm. Ryszarda Loranty w 1-rocz. śm.
1800I Za zm. męża Zygmunta Ogłaza w 11-rocz. śm., zm. rodziców Teresę i Eugeniusza Kowalskich, zm. teściów Weronikę i Józefa Ogłaza i zm. z rodziny.
II Za zm. ojca Józefa Klasik, zm. matkę Stefanię, zm. pokrew. z obu stron i dusze
w czyśćcu cierpiące.
 Środa, 28  września 2022r, św. Wacława, męczennika.
800I Za zm. męża i ojca Krzysztofa Stroba.
II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. mamy i babci Marii Biały
w 24-rocz. śm. i we wspomnienie urodzin, zm. z rodziny Biały, Dittfeld i dusze
w czyśćcu cierpiące.
II O dar życia wiecznego dla zm. Tomasza Stollarka w 29-rocz. ur.
Czwartek, 29 września 2022r, Święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
 800I  Do Miłosierdzia Bożego za zm. matkę Marię Bodora w 26 rocz. śm., ojca Franciszka, męża Rudolfa Ogos, teściową, siostrę Adelę, szwagra Edwarda i Erwina, Łucję Ganc, dziadków oraz całe pokrewieństwo.
1300Ślub: Czech- Górnicka.
1800I W int. Agnieszki i Dominika Trojan z ok. 4-rocz. ślubu z podz. za wszelkie łaski,
z prośbą o Boże bł., Dary Ducha św. i opiekę MBKrP, oraz o zdrowie dla dzieci Jana
i Marceliny oraz dla całej rodziny.
II O dar życia wiecznego dla zm. koleżanki Reginy Kluczek.
Piątek, 30 września 2022r, św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła.
 800I Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP prosząc o szczęśliwe rozwiązanie dla Alicji.
II Za zm. męża i ojca Krzysztofa Stroba.
1630Za zm. babcię Marię Adam, zm. jej męża Jerzego, zm. z rodziny Adam, Jureczek
i Czech.

Msza św. zbiorowa:
1. Za zm. Władysława Machała w 6-rocz. śm.
2. Za zm. Józefa Weicht i zm. z ul. św. Katarzyny, of. mieszkańcy z ul. św. Katarzyny. 3. Za zm. syna Krystiana Miller w 64-rocz. ur.
4. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
5. Za zm. Mariana Kurda.
6. Za zm. Anelizę Pawlińską, zm. Wojciecha Jeziorowskiego i zm. ks. Piotra Bursego.
7. Za zm. Andrzeja Labus w 30 dzień po śm., of. żona, córka z rodziną i syn z rodziną.
8. Za zm. Henrykę i Macieja oraz zm. z rodziny.
9. Za zm. męża Wojciecha Kolasińskiego, zm. rodziców Rozalię i Franciszka Foks, zm. teściów Marię i Franciszka Kolasińskich, siostrę Monikę, zm. dwóch szwagrów Eryka i Ewalda.
10. Za zm. Marię Jaremską, of sąsiedzi.
Sobota, 01 października 2022r, św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
 800I Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr.,op.
i bł. Boże z ok. urodzin.
II Za zm. męża i ojca Krzysztofa Stroba.
1800Za zm. ks. Piotra Bursego w 18-rocz. śm.
XXVII Niedziela Zwykła, 02 października 2022r.
 730Za zm. Alinę Dropia, zm. Łucję i zm. z rodziny.
 900I Za zm. męża i ojca Krzysztofa Stroba.
II O spokój duszy dla zm. rodziców Franke i Janicki.
1030Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr.,op.
i bł. Boże dla Agnieszki z ok. ur. i o bł. B. dla całej rodziny i przyjaciół.
1200Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr.,op.
i bł. Boże dla Marii i Alfreda Angres z ok. 51-rocz. Ślubu i o bł. B. dla całej rodzin Angres i Uchman.
1600Z podziękowaniem i z prośbą o zdrowie w pewnej intencji.
1700Nabożeństwo różańcowe.
1800Za zm. ojca Edwarda Wojsyk w 1-rocz. śm. i rocz. ur., zm. mamę Edytę i zm. brata Narcyza.