OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 18.09.2022

XXV  Niedziela  Zwykła
18.09.2022r.
Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na seminarium i diecezję.

1. Zapraszamy na nieszpory niedzielne na g. 17.00 .
  2. W środę o g. 19.00 w kaplicy pod farą adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.
  3. W czwartek o g. 17.30 spotkanie „Mamy u Mamy”. Wszystkie mamy zapraszamy do parafialnej kawiarenki.
  4. Zapraszamy wszystkie dzieci na Mszę szkolną w piątek na g. 16.30.
  5. W sobotę o g. 10.30 w kaplicy pod farą Msza Św., na którą zaprasza  wspólnota rodzin Michael.
  6. Z tyłu kościoła oraz w kancelarii i zakrystii dostępne są formularze „Zgłoszenia dziecka do Pierwszej Komunii św.” Prosimy rodziców dzieci klas trzecich szkoły podstawowej, chcących przygotować swoje dzieci do I Komunii św. w 2023 roku, o wypełnienie takiego formularza i złożenie go w zakrystii bądź kancelarii parafialnej do niedzieli 2 października włącznie. Pierwsze spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w tę właśnie niedzielę (2 października) po Mszy św. wieczornej. Pierwsza Komunia w przyszłym roku odbędzie się w niedzielę 14 maja 2023r.
  7. Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej.

Kolekta przyszłej niedzieli  przeznaczona będzie na remont Domu Księży Emerytów.