INTENCJE MSZY ŚW. od 19.09.2022r. do 25.09.2022r.

Poniedziałek, 19 września 2022r.
 800I Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr.,op.
i bł. Boże dla Ireny z ok. 75-rocz. ur. oraz o bł. B. dla całej rodziny.
II Za zm. Józefa Weicht i zm. z ul. św. Katarzyny, of. mieszkańcy ul. św. Katarzyny.
1800I Za zm. męża i ojca Krzysztofa Stroba.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Wiesława Zielińskiego, zm. brata i zm. rodziców.
Wtorek, 20 września 2022r, śś. Męczenników Andrzeja Kim  Taegen i Pawła Chong Hasang i Towarzyszy.
800I Za zm. męża i ojca Krzysztofa Stroba.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. rodziców Franciszki i Stanisława, Moniki i Aleksandra, zm. z rodzin Malcher, Prandzioch, Rodacki, Szymaczek i dusze w czyśćcu cierpiące.
i bł. Boże dla Mirosława z ok. 55-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Gertrudy w 32-rocz. śm.
i zm. z rodziny.
 Środa, 21  września 2022r, św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.
800I Za zm. męża i ojca Krzysztofa Stroba.
II O dar życia wiecznego dla zm. ojca Hieronima w rocz. śm., zm. matki Anny, męża Henryka i zm. z pokrewieństwa.
1400Ślub – Spruś- Janic.
1800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Łucji Tomsik w rocz. śm. i zm. z rodziny.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. z rodziny Warda, Romyl
i Jabłoński.
Czwartek, 22 września 2022r.
 800I Za zm. męża i ojca Krzysztofa Stroba.
II Za zm. Janinę Wawrzinek, of. Klub Seniora.
1800I  Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr.,op.,
i bł. Boże dla Mariana Ciba z ok. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
II  Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr.,op.,
i bł. Boże dla córki Marty.
Piątek, 23 września 2022r, św. Pio z Pietrelciny, prezbitera.
 800I Przez wstaw. św. Ojca Pio i św. Franciszka prosząc o zdrowie dla żyjących członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich, a dla zm. o spokój duszy.
II Za zm. męża i ojca Krzysztofa Stroba.
1630O bł. B. dla Kingi.

1. Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. córki Teresy Biały w 70-rocz. ur., zm. z rodziny Kozłowskich, Kopeckich i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za zm. Barbarę Kinel i dusze w czyśćcu cierpiące.
3. O dar życia wiecznego dla zm. Władysława Wrona w 1-rocz. śm.
4. Za zm. męża Karola Smierna w 30-dzień po śm.
5. Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. rodziców Olszewski i Wieja, zm. Helenę Wieja i zm. z rodzin z obu stron.
Sobota, 24 września 2022r.
 800Za zm. męża i ojca Krzysztofa Stroba.
1800I Za zm. Stanisławę i Mariana Paulewicz i dusze w czyśćcu cierpiące.
II Za zm. Barbarę Kaczmarczyk w 84-rocz. ur., zm. rodziców i dusze w czyśćcu cierpiące.
XXVI Niedziela Zwykła, 25 września 2022r.
 730Za zm. męża i ojca Krzysztofa Stroba.
 900Za zm. Halinę Lenart, of. mieszkańcy z ul. Krasickiego.
1030I Za zm. z rodzin Romańskich i Węgierskich.
II O dar życia wiecznego dla zm. rodziców, teściów, brata, pokrewieństwo z obu stron, znajomych, sąsiadów, dobroczyńców napotkanych na swojej drodze życia.
1200Do Miłosierdzia Bożego i Patronów Polskich w int. Ojczyzny o duchową odnowę
i zaangażowanie w życie kościoła i wybory zgodne z wolą Bożą dla Wspólnoty Małych Rycerzy Miłosiernego Serca Jezusowego i ich rodzin oraz sympatyków Małych Rycerzy.
1600Chrzty i roczki:
1. Oliwia Nowosiak (chrzest).
2. Sara, Barbara Herzel (chrzest).
1700Nieszpory niedzielne.
1800Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o  zdr.,op. i bł. Boże dla Tomasza Matei z ok. 50-rocz. ur, i o bł. B. dla całej rodziny.