OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 04.09.2022r.

XXIII  Niedziela  Zwykła
04.09.2022r.
Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na  inwestycje naszej parafii.

1. Dzisiaj po każdej Mszy Św. ks. Dawid udziela prymicyjnego błogosławieństwa.
  2. Zapraszamy na nieszpory niedzielne na g. 17.00.
  3. Rozpoczynamy cykl nauk przedmałżeńskich. Pierwsze spotkanie w poniedziałek o godz. 19.00.
  4. W tym tygodniu wznawiane są dyżury w tzw. stałym konfesjonale, w godzinach od 9.00 do 11.00 w kościele św. ap. Piotra i Pawła, a w naszym kościele od 15.00 do 17.00.
  5. W czwartek w kaplicy pod farą całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Jerycho Różańcowe. Rozpoczęcie po Mszy Św. porannej.
  6. Zapraszamy wszystkie dzieci na Mszę szkolną w piątek na g. 16.30.
  7. Dnia 13.09.2022r. Organizujemy pielgrzymkę do Turzy i Pszowa. Wyjazd po Mszy Św. porannej. Koszt 40 zł. Szczegółowe informacje i zapisy w zakrystii lub pod numerem telefonu podanym w gazetce parafialnej.
  8. Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej.

Kolekta przyszłej niedzieli  przeznaczona będzie na Stolicę Apostolską.