INTENCJE MSZY ŚW. od 05.09.2022r. do 11.09.2022r.

Poniedziałek, 05 września 2022r.
 800I Za zm. matkę Stanisławę w rocz. śm., zm. jej męża Alberta, zm. braci, rodziców, teściów, zm. z pokrewieństwa, zm. kapłanów z naszej parafii i dusze w czyśćcu cierpiące.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. matki Marii, zm. ojca Tadeusza Wacławczyk i dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I Za zm. teścia Józefa Malinowskiego w 53-rocz. śm., zm. teściową Zofię, szwagrów Tadeusza i Zbigniewa, zm. męża Jana z prośbą o Miłosierdzie Boże.
II …………………………………………………………………………………………………………………
Wtorek, 06 września 2022r.
800I W int. Wojciecha Pacioraka z ok. 36-rocz. ur. o głęboką, żywą wiarę i prowadzenie Ducha Św. w życiu.
II O dar życia wiecznego dla zm. męża Zygmunta Sitko, zm. teściów Gertrudy i Roberta Volkmer oraz zm. Zbigniewa Sitko.
1800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. rodziców Elżbiety i Józefa Szmidt, brata Zygmunta, zm. Renaty, Eugeniusza i Szymona Ostrowskich i zm. dziadków.
II Za zm. rodziców Andrzeja i Leokadię, zm. zięcia Rudolfa, wnuka Krzysztofa i dusze w czyśćcu cierpiące.
 Środa, 07 września 2022r .
800I Za dusze w czyśćcu cierpiące.
II O Boże bł. dla rodziny Opas i życie wieczne dla zm. z rodziny.
1800I Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o  zdr., op., i bł. Boże dla Urszuli i Mariana z ok. 50-rocz. ślubu i o bł. B. dla całej rodziny.
II Za zm. Leokadię Kowalczyk w 1-rocz. śm. i zm. męża Leona.
Czwartek, 08 września 2022r. – Narodzenie Najśw. Maryi Panny.
 800I Za zm. rodziców Irenę i Jerzego Kowolik, zm. z rodziny Kowolik i Konopka.
II Za zm. Janinę Wawrzinek, of. Klub Seniora.
1800I Za zm. Jadwigę Kaczmarek, zm. z rodziny Tomsik.
II O dar życia wiecznego dla zm. rodziców Hildegardy i Wilhelma Pielok i zm. z pokrewieństwa.
Piątek, 09 września 2022r.
 800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. przyjaciół Marii Krajczyczek i Henryka Krzysteczko, zm. kapłanów z naszej parafii.
II W int. Janusza Pacioraka z ok. 66-rocz. ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę.
1630Za wstaw. bł. Anieli Salawy Patronki Franciszkańskiego Zakonu Świeckich w Polsce w int. żyjących i zm. członków FZŚ.
1. Do Miłosierdzia Bożego za zm. siostry Teresę i Małgorzatę, szwagrów Edmunda i Leona, zm. koleżankę Urszulę Kidałę, of. koleżanka Aniela.
2. Za zm. Marię i Jana Soból, zm. męża Jana, braci Jana, Jerzego i Henryka i dusze w czyśćcu cierpiące.
3. Za zm. rodziców, męża Mieczysława Szmer, synów Piotra i Marka Szmer i zm. z rodziny. |
4. Za zm. z rodziny Paulewicz, Czesnoić, Kyć, Klinkosz i dusze w czyśćcu cierpiące.
5. Za zm. Beatę Papier, of. mieszkańcy z ul. Krasickiego.
6. Za zm. męża Józefa Ugorskiego w 3-rocz. śm., zm. rodziców i teściów.
7. Za zm. z ul. Ułańskiej 1D Edwarda Dworaczek, Jerzego Ziob, Reginę i Bogusława Kiszkis i zm. Jana Osadę.
8. O radość życia wiecznego dla zm. Barbary Kinel i dusze w czyśćcu cierpiące, of. pracownicy PKO.
9. O dar życia wiecznego dla zm. mamy Agnieszki Cichoń w 8-rocz. śm. i rocz. ur., zm. taty Henryka Cichoń i zm. z pokrewieństwa.
10. Za zm. Józefa Folkmer w rocz. ur., zm. żonę Dorotę , zm. z rodzin Folkmer i Tkocz.
11. Za zm. dziadków Rozalię i Józefa Machałów.
Sobota, 10 września 2022r.
 800I O opiekę Matki Bożej, zdrowie, Dary Ducha Św., dla Dawida i Jakuba, ich rodziców oraz o potrzebne łaski dla nich.
II Za zm. Bolesława Miśków, of. mieszkańcy z ul. Krasickiego, Hallera i III Pułku Ułanów.
1500Ślub –  Szymańska – Wota.
1800Za zm. męża Karola Lenartowicz, teściów Michała i Martę, zm. kapłanów z naszej parafii i dusze w czyśćcu cierpiące.
XXIV Niedziela Zwykła, 11 września 2022r.
 730Do MB Różańcowej w int. czcicieli i ofiarodawców.
 900Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. matki Janiny Flak w rocz. śm. i zm. z rodziny.
1030Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Piotra Siwy w 1-rocz. śm., zm. jego rodziców Marię i Jerzego, of. Grażyna.
1200I Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o  zdr., op., i bł. Boże dla Marii i Mariana Michalskich z ok. 50-rocz. ślubu i o bł. B. dla dzieci, wnuków, oraz o Boże bł. dla Wojciecha w dniu jego urodzin.
II Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP z prośbą o Dary Ducha Św., zdrowie, Op.  dla Aleksandra z ok. 18 rocz. ur.  i o bł. B. dla całej rodziny.
1600Chrzty i roczki:
1. Miłosz Wiechowski (roczek)
2. Miłosz, Bronisław Ptok. (roczek)
1700Nieszpory niedzielne.
1800W intencji zm. rodziców Zdzisławy i Czesława Piotrowskich, zm. brata Ryszarda w rocz. śm.