OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 28.08.2022r.

XXII  Niedziela  Zwykła
28.08.2022r.
Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na  potrzeby naszej parafii.

1. Witamy w naszej parafii ks. Dawida Pytlika, który będzie pełnił w naszej wspólnocie posługę wikarego. Niech Pan Bóg obficie błogosławi.
  2. Zapraszamy dziś na nieszpory niedzielne na g. 17.00.
  3. Od przyszłej niedzieli wracamy do przedwakacyjnego porządku Mszy Św. Nie będzie Mszy o g. 20.00, w zamian zapraszamy na Mszę o g. 16.00.
  4. W środę o g. 19.00 w kaplicy pod farą adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.
  5. W czwartek rozpoczyna się nowy rok szkolny z tej okazji zapraszamy na Msze św. W czwartek na g. 9.00 uczniów szkół średnich. W piątek na g. 16.30 uczniów szkoły podstawowej.
  6. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Nabożeństwa o stałych porach. Msza młodzieżowa w piątek o g. 19.00.
  7. W sobotę odwiedzimy z Komunią Świętą chorych i starszych parafian. Chętnych prosimy zgłaszać w zakrystii lub kancelarii.
  8. W sobotę o g. 11.00 zbiórka ministrantów oraz wszystkich chcących dołączyć do Liturgicznej Służby Ołtarza.
  9. Również w sobotę Jerycho Różańcowe zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu. Rozpoczęcie po Mszy Św. porannej, zakończenie o g. 15.00 Koronką do Miłosierdzia Bożego.

Kolekta przyszłej niedzieli  przeznaczona będzie na inwestycje w naszej parafii.