INTENCJE MSZY ŚW. od 29.08.2022r. do 04.09.2022r.

Poniedziałek, 29 sierpnia 2022r. – Wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela
 800I Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o  zdr., op., i bł. Boże dla  Jakuba z ok. ur.
II Za zm. matkę Hankę Misiak w rocz. śm., of. Piotr i córki z rodzinami.
1800Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o  zdr., op., i bł. Boże dla  Janusza Wtorka z ok. 60-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
Wtorek, 30 sierpnia 2022r.
800I Za dusze w czyśćcu cierpiące.
II O dar życia wiecznego dla zm. rodziców Jana i Janiny Chodak w rocz. śm.
1800Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. ojca Juliana Kaczmarczyk w 62 rocz. śm., zm. matki Elżbiety i Jadwigi, zm. braci Karola i Michała, zm. męża Janusza i zm. dziadków.
 Środa, 31 sierpnia 2022r .
800I O bł. Boże dla Krzysztofa. II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1. Za zm. Halinę Lenart w rocz. ur.
2. Za zm. Krystynę Jaskólską w 30-dzień po śm.
3. Za zm. Krystynę Dombrowę.
4. Za zm. rodziców Marię i Franciszka Lukosz, zm. z rodziny Lukosz i Szweda.
5. Za zm. Helenę i Henryka Pluta, zm. z rodziny.
6. Za zm. Marię i Błażeja Woszek, zm. córki Teresę i Marię i zm. z rodziny.
Czwartek, 01 września 2022r.
 800I Do Op. Bożej w intencji Marii w kolejną rocz. ur. z podz. za dar życia, otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i bł. B. dla całej rodziny.
II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
 900O bł. Boże w nowym roku szkolnym dla uczniów i nauczycieli Szkół Średnich powiatu tarnogórskiego.
1800I  W int. powołań kapłańskich i zakonnych oraz w int. kapłanów.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Ryszarda i Jana Gradowskich, zm. Franciszki Witarowskiej, zm. dziadków Katarzyny i Walentego Skiba.
Piątek, 02 września 2022r.
 800I W int. czcicieli NSPJ.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. ojca Józefa, zm. Anieli, Mieczysława i Tadeusza.
1630I Do Miłosierdzia Bożego o spokój duszy dla zm. męża, ojca i dziadka Stefana Soika w 80-rocz. ur.
II O bł. B w nowym roku szkolnym dla uczniów i nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 9.
1800W int. Parafian i ofiarodawców.
1900Msza św. młodzieżowa
Sobota, 03 września 2022r. – Wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego
 800I  W int. czcicieli NSNMP.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Jadwigi i Bolesława Naglik oraz zm. z pokrewieństwa.
1800Za zm. Irenę Adamczuk w 2-rocz. śm., zm. z rodziny Adamczuk i Jureczek.
XXIII Niedziela Zwykła, 04 września 2022r.
 730O dar życia wiecznego dla zm. Michała, zm. jego rodziców Rozalii i Józefa.
 900Do Op. B. za żyjących i zmarłych działkowiczów Rodzinnych Ogródków Działkowych im. Adama Mickiewicza w Tarn. Górach.
1030Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski z ok. 18-rocz. ślubu Anny i Leszka z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę, dary Ducha św. dla całej rodziny, a szczególnie dla Karola i Marty.
1200I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. rodziców Józefa i Heleny Kuchara, zm. z rodzin Kuchara i Kowalska.
II Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr.,op., i bł. Boże dla Ireny i Andrzeja z ok. 45-rocz. ślubu i o bł. B. dla całej rodziny.
1600Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o  zdr., op., i bł. Boże, dary Ducha św. dla  Franciszka i Mariusza z ok. ur. i o bł. Boże dla całej rodziny.
1700Nieszpory niedzielne.
1800Za zm. Reginę Kiszkis w 9-rocz. śm., zm. rodziców Edmunda i Olgę Kiszkis, zm. trzech braci, bratową, teściów Augusta i Annę Krawiec, zm. syna Bogusława Kiszkis i zm. dziadków i pokrewieństwo z obu stron.