INTENCJE MSZY ŚW. od 11.07.2022r. do 17.07.2022r.

Poniedziałek, 11 lipca 2022r. – Święto Św. Benedykta, opata, patrona Europy.
 800Do MB Różańcowej w int. czcicieli i ofiarodawców.
1800I Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o  zdr., op., i bł. Boże dla Anny Pawlińskiej z ok. 65-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
II Za zm. męża Jana, zm. rodziców, teściów, brata Andrzeja, zm. z rodziny i zm. księży z naszej parafii.
Wtorek, 12 lipca  2022r. – Wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa                                                     i męczennika.
 800I O dar życia wiecznego dla zm. matki Anny w rocz. ur., zm. ojca, męża i zm. przyjaciół oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
II Za zm. księdza Piotra Bursego.
1800Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o  zdr., op., i bł. Boże dla Krzysztofa Czapla z ok. 60-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny. (TD)
Środa, 13 lipca 2022r. – Wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada                                                i Benedykta.
 800I Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o  zdr., op., i bł. Boże dla Hani Kowalskiej z ok. 11-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. męża Tadeusza Wacławik, zm. rodziców Jadwigę i Władysława Krzepkowskich, zm. brata Jana i zm. księży z naszej parafii.
 1800Do MB Fatimskiej w int. czcicieli i ofiarodawców.
Czwartek, 14 lipca 2022r.
 800Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800Do Chrystusa Najwyższego Kapłana przez wstaw. MBKP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże, opiekę i zdrowie w posłudze duszpasterskiej dla księdza Adama Kubasik z ok. urodzin.
Piątek, 15 lipca  2022r. – Wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.
 800I Za zm. rodziców Józefę i Jana Mrożek, zm. brata Tadeusza, zm. Stanisława, Józefa, zm. szwagrów i zm. siostrzenicę Janinę.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Pelagii Wicher, of. koleżanki.
180Msza św. zbiorowa: 1. Za zm. Hildegardę Ludwig, zm. Franciszkę Wieczorek, zm. z rodziny Wieczorek, Ludwig
i Niedziela. 2. Za zm. Alinę Brol w 30-dzień po śm. 3. Za zm. Henryka Lisoń w 30-dzień po śm. 4. Za zm. Gabriellę Kozub, jej rodziców i braci. 5. Za zm dziadków Rozalię i Józefa Machałów.
Sobota, 16 lipca  2022r. – Wspomnienie Najśw. Maryi Panny z Góry Karmel.
 800W int. Karola Pacioraka z ok. 31-rocz. ur. prosząc o łaskę głębokiej i żywej wiary, prowadzenie Ducha św. w życiu.
1800Za zm. rodziców Magdalenę i Wilhelma Pitas, zm. ciocię Gerdę, siostrę Marię, zm. siostrzeńca, kuzyna Herberta, szwagra oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
XVI Niedziela Zwykła, 17 lipca 2022r.
 730Za zm. ojca Longina Gęca w rocz. śm., zm. z rodzin Gęca, Anasiewicz, Skowronek i zm. Marię Świtała.
 900Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o  zdr., op., i bł. Boże dla Marty z ok. ur.
1030Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego za zm. Krzysztofa Kiczkę i zm. z rodziny.
1200I Za zm. mamę Mariannę.
II Do Op. B., przez wstaw. MBKrP w int. Antoniego Grecki, oraz o bł. Boże dla rodziców i rodziców chrzestnych.
1700Nieszpory niedzielne.
1800Za zm. ojca Zenona Zawadę w 28-rocz. śm., zm. mamę Bronisławę i zm. z pokrewieństwa
z obu stron.
2000Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o  zdr., op., i bł. Boże dla Gizeli Chmielorz z ok. 60-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.