OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10.07.2022r.

XV  Niedziela  Zwykła
10.07.2022r.
Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na seminarium i diecezję.

1. Zapraszamy na nieszpory niedzielne na g. 17.00.
  2. Od lipca do końca sierpnia obowiązuje wakacyjny porządek Mszy Św. Nie będzie Mszy o g. 16.00, w zamian zapraszamy na Mszę o g. 20.00. Nie będzie również piątkowej Mszy Szkolnej i stałego dyżuru w konfesjonale.
  3. W najbliższą środę organizujemy pielgrzymkę do Wadowic i Kalwarii Zebrzydowskiej. Wyjazd po Mszy Św. porannej, ok. g. 9.00. Koszt 40 zł. Zapisy w zakrystii lub pod numerem  telefonu podanym w gazetce parafialnej.
  4. Również w środę po Mszy Św. wieczornej zapraszamy na różaniec fatimski.
  5. W piątek o g. 20.00 w kaplicy pod farą adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzi wspólnota Domowego Kościoła.
  6. W sobotę Jerycho Różańcowe zaprasza na całodobową adorację Najświętszego Sakramentu. Rozpoczęcie po Mszy Św. porannej, zakończenie następnego dnia przed Mszą Św. poranną.
  7. W lipcu i sierpniu kawiarenka jest nieczynna.
  8. W związku z remontem schodów, wejście główne do naszego kościoła będzie nieczynne od poniedziałku do soboty włącznie.

Kolekta przyszłej niedzieli  przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.