INTENCJE MSZY ŚW. od 13.06.2022r. do 19.06.2022r.

Poniedziałek, 13 czerwca 2022r. – św. Antoniego z Padwy
 800I  Przez wstaw. św. Antoniego i św. Franciszka prosząc o zdrowie dla żyjących i dar Nieba dla zmarłych członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
II Za zm. męża Marka Głąbica i zm. matkę Gertrudę Jergla.
1800I Do MB Fatimskiej w int. czcicieli i ofiarodawców.
II O dar życia wiecznego dla zm. Grażyny Bichalskiej w 8-rocz. śm. III O dar życia wiecznego dla zm. Bronisława Wiórek w 9-rocz. śm.
Wtorek, 14 czerwca  2022r. – bł. Michała Kozala.
800I Za zm. Bogdana Taranek, zm. Bożenę Czajkowską, Dorotę Kozłowską, zm. wszystkich znajomych z Osiedla Fazos.
II Za zm. męża Józefa w 2-rocz. śm.
1800I Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr., op.,
i bł. Boże z okazji urodzin dzieci Anny i Tomasza oraz o bł. B. dla ich rodzin.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. ojca Adolfa Adamus, oraz zm. dziadków.
III Za zm. męża Marka Głąbica i zm. matkę Gertrudę Jergla.
Środa, 15 czerwca  2022r.
800I Za zm. rodziców Adelę i Augustyna Cwynar, zm. z rodziny Cwynar, Czernuszka i Bigos.
II Za zm. męża Marka Głąbica i zm. matkę Gertrudę Jergla.
1800I  Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. rodziców Łucji i Emila Brol, zm. teściów Eleonory i Józefa Kowalskich, zm. brata Ernesta i za dusze w czyśćcu cierpiące.
II ………………………………………………………………………………………………………………
Czwartek, 16 czerwca 2022r. – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.
730Za zm. męża Marka Głąbica i zm. matkę Gertrudę Jergla.
 900Do Serca Jezusowego i Matki Bożej prosząc o dary Ducha św. dla syna Bogdana z ok. ur.
i o bł. Boże dla całej rodziny.
1200Za zm. Rafała Wilczka, of. mieszkańcy z ul. Krasickiego.
1600Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za dar życia Benedykta z prośbą o  zdr., op.,
i bł. Boże oraz o bł. B. dla jego rodziców i rodziców chrzestnych.
1800Za zm. męża Kazimierza Zawiślaka w 78-rocz. ur. i dusze w czyśćcu cierpiące.
Piątek, 17 czerwca  2022r. – św. Alberta Chmielowskiego.
800I Za dusze w czyśćcu cierpiące.
II O dar życia wiecznego dla zm. matki Janiny Skucińskiej w 1-rocz. śm., zm. ojca, dziadków, męża Radzisława i za dusze w czyśćcu cierpiące.
1500Ślub – Sell-Grabski
1630Za zm. męża Marka Głąbica i zm. matkę Gertrudę Jergla.
1. O dar życia wiecznego dla zm. Antoniego Klimas, zm. żony Heleny, córki Urszuli Mularczyk.
2. Za zm. ojca Eugeniusza w 21-rocz. śm., zm. matkę Agatę Urbańczyk, zm. z pokrew. z obu stron.
3. Za zm. Bogusława Kiszkis, of. sąsiedzi z ul. Ułańskiej 1D.
4. Za zm. Elżbietę Ziora w 14-rocz. śm., zm. ojca, dziadków, teściów, pokrew. z obu stron i zm. Stanisława Cholewę.
5. Za zm. matkę Irenę, ojca Jerzego Janus, zm. szwagierki Krystynę i Elżbietę i zm. z rodziny.
6. Za zm. matkę Cecylię Foyer, zm. ojca Piotra, zm. brata Ryszarda i zm. Ryszarda Markowskiego.
Sobota, 18 czerwca  2022r.
800I Za zm. męża Marka Głąbica i zm. matkę Gertrudę Jergla.
II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1200Ślub – Nowicki – Macioszek
1800Do Chrystusa Najwyższego Kapłana przez wstaw. MBKP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże, opiekę i zdrowie w posłudze duszpasterskiej dla naszego księdza Proboszcza Tomasza Przybyły z ok. urodzin.
XII Niedziela Zwykła, 19 czerwca 2022r.
730Za zm. męża Marka Głąbica i zm. matkę Gertrudę Jergla.
 900Za zm. męża Gerarda w rocz. ur., zm. rodziców, teściów, siostrę, szwagrów, dziadków
z obu stron, zm. księży z naszej parafii i dusze w czyśćcu cierpiące.
1030I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Bogusława Kanasa, zm. jego żony Ludwiki, zm. z rodzin Kanas i  Ryncarz oraz zm. kapłanów z naszej parafii.
II Do B Op.  przez wstaw. Aniołów Stróżów z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalszą op. dla Kacpra Kiczki z ok 11 rocz. ur., brata Sebastiana oraz dla całej rodziny.
1200Do Trójcy Przenajświętszej przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdr., opiekę i bł. Boże dla Romana Działach z ok. 75-rocz. ur., a także o zdrowie i pomyślność dla całej rodziny.
1600Za zm. Annę Krogulec, of. Elżbieta i Adam Orłowscy.
1700Nieszpory niedzielne.
1800Za zm. Wojciecha Powidzkiego.