OGŁOSZENIA PARAFIALNE 12.06.2022

Niedziela – Uroczystość Trójcy Najświętszej.
12.06.2022r.
Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na seminarium i diecezję.

1. Dziś na g. 17.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
  2. W poniedziałek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy. Po Mszy Św. wieczornej różaniec fatimski.
  3. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze Święte w tym dniu jak w każdą niedzielę, za wyjątkiem Mszy o godz. 10.30. Kolekta tego dnia przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii. Uroczysta procesja ulicami naszego miasta o g. 10.00 z kościoła św. ap. Piotra i Pawła do naszego kościoła. Zapraszamy dzieci pierwszokomunijne w swych strojach, dzieci do sypania kwiatów i wszystkich wiernych do licznego udziału. Zachęcamy do przyozdobienia okien swoich mieszkań.
  4. Od piątku do przyszłego czwartku włącznie obchodzić będziemy Oktawę Bożego Ciała. W tych dniach po Mszy Św. wieczornej procesja z Najświętszym Sakramentem wokół naszego kościoła. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie dzieci do sypania kwiatów.
  5.  Na piątek po Uroczystości Bożego Ciała Ksiądz Biskup udziela dyspensy od obowiązku zachowania piątkowej wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych dla wszystkich wiernych przebywających na terenie naszej diecezji. W tym dniu kancelaria będzie nieczynna.
  6. Również w piątek zapraszamy wszystkich na g. 20.00 do kaplicy pod farą na adorację Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzi wspólnota Domowego Kościoła.
  7. Panie z Zespołu Charytatywnego serdecznie dziękują wszystkim parafianom, którzy przekazali swoje ciasta na kiermasz odpustowy.
  8. Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do naszej  kawiarenki.

Kolekta przyszłej niedzieli  przeznaczona będzie na Dom Księży Emerytów.